Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Nagyon durva dackorszakot...

Nagyon durva dackorszakot hogyan vészeltétek át?

Figyelt kérdés

A fiam 2 éves 3 hónapos.

Egyre durbább amit csinál.

Elindulni nem lehet vele vagy nagyon nehezen 1 óra az elkészülési időnk!

A fürdésnél nem hajlandó a vizbe jönni ha meg berakom kiorditja magát.

Allandóan dobál, visit ver.

Ha a kocsiba bekötöm azért megy egy dühroham.

Ha a védőnőhöz kell menni azért.

Ezek nem szimpla hisztik szerintem. Ez a földhözverős agysüketitő hiszti. Ez amikor már ott állsz hogy szájbavered mert annyira nem birod!

Amikor céltalanul kell vezess hogy csend legyen.

Sehova nem jutok el vele. Szó szerint sehova!

Nincs segitségem.

Heti 2x van itthon apa. Akkor persze nem pihenek hanem elintézem amit nem tudok.

Ràjön a hiszti roham és cipelnem kell mert ha nem akkor topoezékol.

Nem 5 perc meg 10 perc 1 óran keresztül kèpes.

Nagyon kivagyok tőle.

Van mas is ebben a cipőben?


2016. nov. 14. 11:48
 1/9 anonim ***** válasza:
71%
Nem, mert meg az elejen leallítottuk. Pont ennyi idos volt a fiam, amikor szuletett a lanykank. Szoval szo sem lehetett arrol, hogy ilyen hisztiknek utat engedjunk. Johetnek a lepontozasok, én bizony rautottem a fenekere, vagy a kezére, mikor eldurvult a helyzet. Most 3 eves 3 honapos, es egy hiszti 2 percig tart, mar ha van. A tesom fia 4 eves, es orakat szívnak vele, mert nem lehet leallítani. Ok soha nem csaptak a fenekere. Hat mindenki maga donti el mennyit akar szivni.
2016. nov. 14. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
67%
Teljesen egyetértek az első hozzászólóval :)
2016. nov. 14. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
80%

Tényleg csírájában kell elfojtani. Az én fiamnak pl elég már annyit mondani, h ugye tudod, h nem viccelek?

Ez onnan jön, h mikor ő próbálkozott, akkor először szépen elmondtam, mik lesznek a szankciók (pl: ha hisztizel, itt foglak hagyni.Ha dobálod a játékod - idegből földhöz csapkodta, mert vmi nem tetszett -, megy a kukába, stb). Na, földhöz vágta a játékot, a szeme láttára dobtam ki a kukába (persze azt nem tudta, h a kuka üres és épp tiszta szemeteszsák van benne). Kérésem ellenére sikoltozott az udvaron (társasház, visszhangzik, kértem, h ne tegye, vasárnap reggel zavarhat másokat),mikor sétálni mentünk volna, visszavittem a lakásba, levetkőztettem, nem indultunk el. Hisztizett a boltban, valamiért, amit nem akartam megvenni, nem hagyta abba, vissza kellett rakni a másik dolgot is, amit neki vettünk.


És mindig hozzátettem, h látod, nem viccelek. Most 28 hónapos. Van még, h próbálkozik, de már egyre jobban hallgat az első figyelmeztetésre, nem kell végrehajtani a szankciókat. A kezére egyszer csaptam rá, mikor izomból beb*szta a bejárati ajtót, holott arra is többször kértem, h ne tegye. Akkor mondtam neki, h remélem ezt most megjegyezte, és inkább emiatt sírjon, mint azért, mert a fejéből áll ki a tábla üveg, ha kitörik az ajtóból.

2016. nov. 14. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
66%
2016. nov. 14. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Neked kell határozottnak lenned.

Ez a nem lehet elindulni, ez nálunk is eljátszotta egy párszor a lányom. Párszor kértem, hogy jöjjön öltözni, persze ő nem. Mondtam ok, én mentem. Vettem cipőm, kabátom és kiléptem az ajtón.

Kb két percig üvöltött, visszamentem , felöltöztettem és elindultunk, azóta csak mondom, hogy jó megyek, itthon marad egyedül.

Fürdésnél esetleg zuhanyzás vagy kiskád, vagy együtt fürdés?

2016. nov. 14. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
28%

Szép és jó minden amit eddig leírtatok, de mi van ha ezek nem működnek?


A cikkel is találkoztam már, felvázolja a problémát de hogy hogyan kéne rávenni a gyereket a dolgokra abban már nem segít.


Nekem egyedül az utcán 'sétálásnál' jött be félig az, hogy mikor ordít hogy vegyem fel (pedig 3 múlt) megpróbálom kikerülni és megyek tovább, jön utánam de persze az út felét végigordítja és én vagyok a járójelők számára a sz@r akit nem érdekli a síró gyereke... Kíváncsi vagyok mikor unja meg és törődik bele hogy használnia kell a lábait, mert kb 3 hete ez megy


Én már túl vagyok a szájbaverésen is, azt hiszed ér valamit? Ugyanúgy folytatja a h*lyeséget kb fél perc sírás után!

2016. nov. 14. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Korai Fejlesztőbe vidd el kivizsgálásra! Ezt te is érzed, hogy több, mint egy dackorszakos viselkedés. Lehet több ok a háttérben, melyek közül az organikusokat ki kellene zárni.

Nálunk pl autizmus állt a háttérben a problémás viselkedése mögött. Enyhe fokú, de komoly gondot okozott akkoriban.

De lehet más is.

2016. nov. 14. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
6-osnak.Nem tudom mi van, ha nem mukodik.Nalunk bevalt.Mondjuk en a legaprobb hisztit sem fogadtam el soha mar a kezdetektol fogva.Ertsd egy eves koratol.A ferjem meg még nalam is rosszabb.Nulla turelem.Mindig mindent megengedtunk, eszszeru kereteken belul, de a hisztit soha.A fiam ma is iszonyu akaratos, de csak egyszer kell mondanom mindent (most mar indulunk haza a jatszoterrol, ezt a jatekot most nem vesszuk meg stb.), nagyon ritkan van hiszti.
2016. nov. 14. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ja, elso voltam.
2016. nov. 15. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!