Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Páromnak van egy 9 éves...

Páromnak van egy 9 éves keresztlánya, első mikulás amikor együtt vagyunk. Idáig mindig egy csoki mikulást és egy Legot vett neki. De most csinálnék neki csomagot 3000 ft értékben és mellé egy könyv esetleg ceruzák jó ajándék?

Figyelt kérdés
2016. nov. 24. 13:40
 1/6 anonim ***** válasza:
38%
Igen. jó ötlet
2016. nov. 24. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
35%

Egy picit soknak tartom az értéket, de te tudod.

Mi összesen kb. 1500Ft értékben szoktunk csomagot csinálni a férjem keresztlányának, 8 éves.

Csokit nem eszi meg. Bögre, hajcsatok, kindertojás, ilyesmiket szoktam beletenni.

Karácsonyra kap nagyobb, drágább ajándékot.

Mikuláskor nálunk csak csokit volt szokás adni, az más kérdés, hogy ő speciel ezt pont nem szereti.

2016. nov. 24. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
43%

Eddig jóval többet szánt rá, így kiszúrás a gyerekkel.

(Legót alig kapsz 3-ért)

2016. nov. 24. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nagyon nagy a szerelmük, a keresztapja elkényezteti de nem Legozik inkább kreatívkodik :)

D

2016. nov. 24. 17:48
 5/6 anonim ***** válasza:
43%
szerintem nem az összeg szamit,hanem hogy eltalalni q gyerek izleset. Hiába veszem meg a 6 eves keresztlanyomnak a legdragabb babat ha nem játszik vele,sokkal jobban örül a pár száz forintos plüssök nek.
2016. nov. 24. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az én páromnak 9 éves a lánya

Mi egy 4.000 forintos mikulás-csomagot fogunk venni,mellé könyvet,dicattervező füzetet és ceruza készletet


Szerintem a tiétek is jó ötlet!;)

2016. nov. 24. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!