Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 4 és fél éves kislányom a...

Fotucsok kérdése:

4 és fél éves kislányom a fejét fájlalja. Most torokgyulladása van és láza. Reggel és délelőtt is volt láza, akkor is fájlalta a fejét. Eddig ezt nem tapasztaltam. Mitől lehet?

Figyelt kérdés
2016. nov. 24. 20:51
 1/7 anonim ***** válasza:
A láztól, a betegségtől!
2016. nov. 24. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm!! Jahhjjj én egy olyan túlaggódós anyuka vagyok, ha betegségről van szó. Meg persze a betegségek is mindig akkor jönnek, mikor egyedül vagyok velük :( :(
2016. nov. 24. 21:18
 3/7 anonim ***** válasza:
Én javaslom, hogy vidd orvoshoz. Igen, lehet a fejfájás a láztól, a betegségtől - elég nyílvánvaló, de lehet más is, a gyerekek nem szoktak fejfájásra panaszkodni. Jön a hétvége, már csak ügyelet lesz.
2016. nov. 25. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem is mindig fáj a fejem ha beteg vagyok. A férjemnek is szoktam viccbol mondani, h most szívesen lecserélném a fejemet. Adjál neki 2-3 napig nurofent vagy lázcsillapítot és majd jobban érzi magát.
2016. nov. 25. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Olyan láza van, amit gyógyszerrel csillapítani is kell?

Mert ha igen, akkor nagyon érdekes a helyzet. A lázcsillapítók nagy többségének ugyanis gyulladás csökkentő és fájdalom csillapító hatásuk is van. Ha a fájdalom csillapító szedése közben is fejfájásra panaszkodik - akkor én elvinném orvoshoz, mert az már komoly fájdalom lehet.

2016. nov. 25. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Andi80018 ***** válasza:
Hogy hogy mitől, hát influenzás valószínűleg. Neked nem szokott fájni a fejed, ha beteg vagy? Nurofen, Tantum verde, alapból. Lehet, hogy ő fejfájósabb lesz, ha beteg, nem lehet tudni. Egyébként én elvinném reggel ügyeletre, biztos ami biztos, nem várnék hétfőig, feleslegesen nem aggódnék.
2016. nov. 25. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Természetesen orvosnál voltam vele, még csütörtökön.

Igen, biztos a betegség miatt volt. Csak említette h fáj a feje de végül el tudott tőle aludni is.

2016. nov. 26. 21:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!