Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ha éjjel elviszi a gyereket...

Ha éjjel elviszi a gyereket lázgörccsel a mentő, ti értesítenétek rögtön az apját is?

Figyelt kérdés
Szétmentünk a volt párommal, ő nem velünk él már. Vagy ráér másnap szólni neki?

2016. dec. 9. 22:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
84%
Én szólnék neki azonnal. Ha éppen nála lenne láthatáson, akkor tőle is elvárnám hogy rögtön hívjon
2016. dec. 9. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
75%
Igen.
2016. dec. 9. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
74%
Persze!!!!
2016. dec. 9. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
69%

Ha erdekli igen.

Az en gyerekem apja total erdektelen.

2016. dec. 9. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
63%

Ha tartja a kapcsolatot a gyerekkel akkor mindenképp.

Ha nem akkor meg minek?

2016. dec. 9. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
77%
Aznap. Vagy azonnal.ne legyen rossz szava. Es enis akarnek tudni errol
2016. dec. 9. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
38%

Nem feltétlen értesíteném.

Mivel tudom, hogy a gyerekem apja milyen kemény fizikai munkát végez, szüksége van az alvásra, nem ébreszteném fel emiatt, ha segíteni amúgy sem tud.

Természetesen joga van tudni róla és akár már másnap reggel is szólnék neki, de ha valóban érdemben nem tud segíteni, akkor nem lenne értelme az ő éjszakáját is elrontanom.

2016. dec. 10. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
67%
Normális szülő azonnal szólna, hiszen ő is elvarna, hogy apuka is azonnal szóljon ilyen esetben.
2016. dec. 10. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
89%
Nekem is volt, hogy a babámat kórházba kellett éjszaka vinni. Heti egyszer jött amúgy hozzánk az apa, de én gondolkodás nélkül őt hívtam, hogy vigyen be minket a kórházba. Igen, engem elhagyott egy másik nőért. De amikor a 6 hónapos babámnak kórházba kellett mennie, úgy gondoltam, az a legjobb ha az apja is vele van. Nem is volt gond, azonnal segített, és az új barátnője is teljesen normális volt. Ja, és én még a mamát is felhívtam. Éjszaka ide vagy oda!
2016. dec. 10. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
78%
Igen,hívnám. Ő is hívott mindkét alkalommal,mikor lázgörcse volt nála. De már szed rá gyógyszert,azóta nem volt,bár a doki se tudja,hogy ez hat vagy csak olyan vírust nem szedett még össze.
2016. dec. 10. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!