Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen első társasjátékot...

Milyen első társasjátékot ajánlanátok kezdésnek?

Figyelt kérdés

Olyat szeretnék amivel együtt játszhatunk mindenkivel; a kicsi márciusban lesz 3 a nagy most 4,5 éves és kisfiúk.

Ügyességit vagy lépegetőst? - kinek mi vállt be?


Olyan már van ami színt és formát egyeztet/tanít/párosít (Colorino, és egyensúlyozós pakolgatós ;mindkettőhöz olyan dobókocka van amin színek szerepelnek ill előbbihez 2 kocka van a másik formás).

Igazából érti a kicsi is a logikáját a játékoknak de a közösködés még nem igen megy, pl.: mindig ő akarja dobni a kockát és egyszerre mind a 4 lapot ő akarja szépen kidobálva a dobókockával kirakni a coloramában :-)

Ezért is gondolkodtam olyanokon amit egyszerre tudnának játszani pl.: ügyességi játékok esetleg a lepkefogó? - bár ez jó drága, mondjuk használtan még lehet jó árban kapni.



Nagyon sokfélét nézegettem de nagyon elvesztem, mert annyiféle van és tanácstalan vagyok...

Úgy tudom egyik nagyszülő kis vakondos " ki nevet a végén" -t vett karácsonyra - így olyanunk is lesz, de mi is szeretnénk valamilyent a fa alá.


Kinek mi vállt be?

Szeretném már a kicsit is bevonni, mert a naggyal képtelenség nyugodtan játszani, mivel a kicsi is "belemászik" így olyan kéne ahol mindketten élveznék a játékot.


2016. dec. 15. 00:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Figurix
2016. dec. 15. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mi nemreg Suni álom tarsast vettunk. 3,5 evesem szépen játszik velünk. Tanitgatjuk mi is a szabalyok betartását.
2016. dec. 15. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Negy elso tarsasjatekom.

Hit the hat.

BeeLine.

Dobble.

Halli Galli.

2016. dec. 16. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!