Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szerintetek jól csinálom?

Szerintetek jól csinálom?

Figyelt kérdés

Már feltettem pár kérdést a fiam alvasat illetően. Most pár napja így áll a helyzet nálunk:

Reggel fél 8-kor kel a 4 éves fiam és napközben nem teszem le aludni ( csak ha ő kéri) hanem este fél 9'kor legkésőbb alszik.

Úgyhogy most ez van h kérdezem ha aludni szeretne ebéd után. Ha nem akkor jo estenk lesz. Ha igen akkor este 11nél hamarabb nem alszik el bármit csinálok.

Igazából fogalmam sincs mit tegyek csak keresem a jo megoldást.


2016. dec. 29. 11:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Szünet van. Szerintem ha ebéd után álmos, akkor hagyd aludni, és csak 10-kor fektesd le. Ovi időben gondolom alszik ebéd után az oviban, és reggel is korábban kel, akkor kell majd egy állandó napirendet kialakítani, vagy most is keltsd fel akkor, mint mikor oviba jár, és sokat legyen levegőn (délelőtt is, délután is), de ha kevesebb az alvásigénye, akkor ahhoz kell alkalmazkodni. Az én lányom is csak 11-kor alszik el, ha véletlenül alszik 10 percet az oviban.
2016. dec. 29. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Épp azt írom h ha álmos akkor hagyom aludni.

De ez a 11 óra egyáltalán nem emberi idő.

Ezt hogy lehet bírni?

2016. dec. 29. 11:51
 3/4 anonim ***** válasza:
És ha ovi van? Akkor minden nap 11-kor alszik el?
2016. dec. 29. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mi is ezzel küzdünk. Csak itt a gyakorin olvasom, hogy a gyerek 8-kor már ágyban van. Ismerősi körökben 10-ből 9 gyerek későn fekvő.

Anyukám is azt mondogatja, hogy este korán feküdtünk. Persze ebéd után hazavitt az oviból és otthon én sem aludtam. Ez a kötelező déli alvás inkább az óvónőknek jó.

2016. dec. 29. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!