Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kisfiamnak aftás a szája, nem...

Kisfiamnak aftás a szája, nem tud enni inni. Ha kb 8dl tejet es 1-2dl vizet iszik egy nap, az elég hogy ki ne szaradjon?

Figyelt kérdés
Kapott ra gyogyszert.remelem hamar elmulik neki es akkor ujra ehet.enne ő csak nem tud.nagyon faj neki
2017. febr. 1. 15:24
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom mennyi idős.


Nekem sűrűn szokott lenni. Igen, van aikor nagyon fájdalmas. De azért kell enni, persze nem pirítóst meg paradicsomot. De grízpapit például, puhább dolgokat próbáljátok meg. Olyan még sosem volt, hogy semmit ne ettem volna. Pedig alacsony a fájdalomküszöböm és gyerekként is sokszor volt. Nekem az is szokott használni, ha evés előtt befújom pl. tamtumverdevel, akkor az leérzésteleníti, tudok enni jobban.

2017. febr. 1. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Ha 1 liter folyadékot kap naponta, akkor egészen biztos hogy nem szárad ki.
2017. febr. 1. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Miért, amúgy mennyit iszik naponta? 1 l folyadék elég lesz.
2017. febr. 1. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
Ki nem szárad, de enni is kéne valamit.
2017. febr. 1. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
0%
Nem litert írt, hanem 1-2 DECILITER (roviden: dl)
2017. febr. 2. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
És add hozzá azt a 8 dl-t, amit szintén írt. Az 1 liter.
2017. febr. 2. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Ja, az meg röviden l.
2017. febr. 2. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
44%
És enni NEM ESZIK SEMMIT? Az gond. Hány éves?
2017. febr. 2. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

Semmi gáz... nekem is volt, három napig jéghedig tejen és beleáztatott kalácson éltem.

Már a tudatra, hogy nekem mást kell ennem-innom majdnem elsírtam magam.

Apa persze erőltette a rendes kaját, mert legyengülök, de miután szó szerint elhánytam magam a rizstől, mert annyira fájt megennem, nem erőltette.

2017. febr. 2. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
3 éves...nem tud enni.nagyon faj neki.ezert nem banom a tejet es kakaot...egyre több a holyag,pedig kenem neki...orvos irta fel:(((
2017. febr. 2. 13:27
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!