Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 1-2-3 évesnek is naponta...

1-2-3 évesnek is naponta javasolt a D és C vitamin?

Figyelt kérdés

Eddig azt hittem elég akkor foleg a C-t, ha az immunt kell erositeni mert vagy köhögős orrfolyos v beteg, stb.


Mostanában hetente ha kap(de el is felejtettem korábban honapokig nem adtam), mégsem beteg soha max félévente, pedig bölcsis.

Pirospozsgás pofi, erős, energikus, max járvànyok gyengitik csak.


De hallottam, hogy naponta kéne 1-2 csepp D es 10 csepp C.


Ez igaz lehet???


2017. febr. 3. 23:04
 1/4 anonim ***** válasza:
C vitamint máshogy is be lehet vinni, de D mindenképpen kell napi 400 ne minimum.
2017. febr. 4. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Pár hete kérdeztem pont rá a dokinál a 4 és fél éves lányom kapcsán. Azt mondta, hogy napi egy csepp Vigantol mindenképpen mehet (a pici miatt az van itthon) és 2-3 naponta lehet 2 csepp (ha kevés tejterméket eszik).
2017. febr. 4. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
D mindenképp, a C ahogy akarod.
2017. febr. 4. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen.
2017. febr. 4. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!