Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Költözünk és szeretném leesésg...

Költözünk és szeretném leesésgátlós gyerekágyhoz szoktatni a 16 hónapos kisfiam? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Nem tudom hogy legyen, az új lakásba rögtön aludjon az új ágyában, van maradjon-e a kiságyban egy ideig. Kistesója lesz július elején, szóval van még addig jópár hónap. Az altatás elég nyűgös nekünk viszont, mert a fenekét paskolom de kiáll mindenem mire elalszik, mert nagyon le kell hajolni. De külön is épp elég változás lesz neki. Ti hogy csinálnátok? Illetve akinek ennyi idős gyermeke volt költözésnél vagy ágycserénél, hogy viselte?

2017. febr. 13. 08:59
 1/3 anonim ***** válasza:

Ez elég gyerekfüggő.

Mi akkor költöztünk, amikor 1 éves volt a lányunk meg sem érezte a változást. Sőt annak örült, hogy több helye van közlekedni. De ő az a típus, akit nem viselnek meg a változások.

A kiságyat most cseréltük le 2 évesen. Már előtte mutattam neki képeket a neten, hogy milyen ágyat kap és a kiságy visszamegy a tulajdonosának. A végén már alig várta, hogy megjöjjön. A kiságyat áttettük másik szobába, hogy ha szeretné, akkor alhat abban is, de át kell majd szokni. Az első éjszaka még abban aludt, de másnap este már az új ágyába mászott be.


Ami több dolognál már bejött nekünk, hogy előtte beszélgettünk arról, hogy mi várható adott esetben.

2017. febr. 13. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egyszerre egy vàltozàs .Költözés utàn én még a kisàgyba tenném.Pàr hónap múlva jöhetne a gyerekàgy
2017. febr. 13. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Unokahúgomék kezdettől fogva földre fektetett nagymatracon aludtak, arról maximum 20 centit eshettek le :)
2017. febr. 13. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!