Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Anyukák akik reggel este...

Anyukák akik reggel este zuhanyoznak/fürödnek, hányszor zuhanyoznak/fürödnek egy nap a 2,4 éves gyerekeiteket?

Figyelt kérdés

Anyósom szerint tönkre teszem a bőrüket

reggel a 4 éves lezuhanyzik, délután edzés után megint.

A a wc-n nagy dolgoznak kimosom a popsijukat....(még a sajátom is a mái napig én így szoktam meg.)

Testápolót használunk.


2017. febr. 17. 20:25
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
67%
Én reggel és este fürdök.Gyerekeim este.Ha nagyok lesznek és van igényük rá akkor,majd fürdenek ok is.En nem eroltetnenk,csak,ha akarjak
2017. febr. 17. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
25%
Szerintem a popsi mosás sok, feleslegesnek tartom.
2017. febr. 17. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
A 4 évesnek természetes. Reggel kell és kéri a törülközőt.
2017. febr. 17. 20:32
 4/16 anonim ***** válasza:
75%

Én este szoktam és a gyerekek is. Nem tudnék enélkül befeküdni a tiszta ágyikóba. Reggel feleslegesnek tartom. Persze mosakodás van. Arc, fogmosás. Wc után is van mosakodás. Nagy wc után nálunk is van fenékmosás mindenkinél.

Nem teszi tönkre a bőrét senkinek sem a napi 2x-i. Illetve ha valahol nagyon kemény a víz, akkor napi 1x-i is szárítja.

2017. febr. 17. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
42%

A gyerekek este furdenek.

En reggel es este.

2017. febr. 17. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
36%
Húha, akkor mi nagyon igénytelennek számítunk. Három naponta van zuhanyzás (kisiskolások), az edzések után (heti három van), máskor nem érezzük szükségét (persze ha koszos lesz, vagy elázik, akkor igen, de ez nagyon ritka.) Errefelé ez a normális (külföld), naponta csak " cicamosdás" van, meg napi háromszori fogmosás. Mi is így mosdunk. (És nem vagyunk büdösek, mielőtt valaki kitalálná)
2017. febr. 17. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
79%
Naponta egyszer zuhanyozás, kinek mikor a kézenfekvő. A bidé nagyon jó találmány, csak nem mindenhová fér be.
2017. febr. 17. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
86%
Ugyanennyi idősek, de nekem elképzelhetetlen ez a reggeli fürdés a részükről. Nem is szeretném velük ezt megszoktatni az az igazság! Nem csak azért, mert reggel inkább igyekeznünk kell, hanem azért mert nem látom szükségességét, igazából számomra ez idő hiányában olyan luxus, amit nem tehetünk meg (akkor a kicsi is akarná és akkor tuti nem érnénk oda időben). Ettől függetlenül én zuhanyzok mielőtt felkelnek. Arról nem is beszélve, hogy habár autóval járunk én ilyen időben nem fürdetem reggel, félnék, hogy megfázik (lehet nincsen okom rá, mert persze megtörölném rendesen, stb. de én hajat sem mosok velük csak este, ugyanilyen okból)
2017. febr. 17. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
16%

Reggel este, a nafy wc zése is pont esti fürdetés előtt jön.

A bőrét eddig minden szárítja igy fürdetőkrémet es biztonság kedvéért sensitive babafürdető van itthon ha épp két gyogyszertari krem kozott vagyunk

2017. febr. 17. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
0%
*gyermekem pelenkás, nem hagyom reggel pisitol átázva csak szimplán ujat adjak rá zuhany nélkül. Nedves törlőkendovel meg nem fogom rajta kenegetni az ejszakai pisit
2017. febr. 17. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!