Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Panelban lakó dackorszakos...

Panelban lakó dackorszakos gyerekek szülei, rátok még nem akartak gyámügyet hívni? :D

Figyelt kérdés

A panalban ugye minden meghallatszik, azt is szoktam hallani ahogy köhög a felettünk lakó. A dackorszakos kisfiam meg ugye habitusából és korából adódóan van hogy minden hülyeség miatt visít, hisztizik... Mivel következetesek próbálunk lenni, sokszor nem engedünk ugye neki ami azt eredményezi hogy még jobban rázendít. Kívülről csak azt hallani hogy visít egy gyerek. Én már attól félek mikor hívnak ránk valakit.

Nektek mi ezzel a tapasztalatotok? Azt a részt ugorjuk át, hogy miért nem nevelem meg, mert épp az van folyamatban, de egy dackorszakosnál ez ezzel jár (tudom van akinek SOSEM hisztizik a gyereke, az enyém sajnos igen :-D ).


2017. febr. 23. 13:39
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
98%

Még sosem tették szóvá a lakók h hangosak vagyunk. Pedig a lánykám is kegyetlen hisztiket levág!!!


Bár nálunk mázli h 8 lakásos társasház. Ebből velünk együtt 3 ban van kisgyerek 10hónap, 1,5 év,2,5 év.

Az egyikben pedig két nagyobb gyerkőc.


Én is hallom őket, gondolo ők is minket....

De ez ezzel jár!

2017. febr. 23. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
97%

Nem panel, de társasház. Néha én is elgondolkodom, h mit gondolnak kívülről, de aztán megvonom a vállam. Nyócker, itt mindig üvölt valaki. Hála az égnek, nekünk egy durva hetünk volt, amiből semmi másra nem emlékszem, csak, h a gyerek visít valamiért. Akkor eldőlt a meccs, hogy én vagyok az erősebb (mármint az erősebb akaratú, még mielőtt...). Azóta néha próbálkozik, de nem vészes.


A mért nem neveled megre meg igen, azért ordít, mert nevelem :D ha nem nevelném, nem ordítana, mert mindent megengednék neki.

2017. febr. 23. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem észre sem veszik.

Nálunk is vannak kisgyerekek a házban, de sose szoktam semmi különöset hallani.

De persze nem vagyunk otthon egész nap. Délután, estefelé mire hazaérünk, lehet, hogy már kitombolták magukat :)

Késő este, éjjel, amikor tök csönd van, kint is, akkor néha lehetett kisbaba sírását hallani. De az sem volt vészes, inkább aranyos volt, mint kellemetlen.

2017. febr. 23. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:

Tuti észreveszik, mondom én a köhögést is hallom, fiam meg full hangerőn üvölt :-D

Múltkor az alattunk lakó a liftben kérdezte, hogy minden rendben van, mert mostanában többször hallja. Mondtam, hogy persze, csak rosszul viseli a fiam, hogy nem mindig az történik amit ő akar. Csak zavar hogy így rákérdezett, mire gondolt, hogy azt mondom: igen, szíjjal és ostorral verem non stop a gyereket azért visít ennyit?

: DDD

2017. febr. 23. 13:58
 5/29 anonim ***** válasza:
93%
Gondolom mioden értelmes ember tudja, hogy egy gyereket nem lehet néma csendben felnevelni...
2017. febr. 23. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
100%

5 emeletes társashában lakunk. Felettünk egy idősebb házaspár lakik, 3 éves kislánnyal.

A nő állandóan ordít a kislánnyal. Mindent lehet szóról-szóra hallani, és néha csak nézek, hogy hogyan lehet úgy beszélni egy kisgyerekkel ahogy ő teszi.

"Jaj de hülye vagy", "Fejezd mostmár be, elegem van belőled", és a többi.


Sok gyerekes család nincs, csak ők, meg egy nagy fiú, a fél éves kisöccsével (őket kb.sosem hallani), és mi a 4 hónapos kislánnyal.

2017. febr. 23. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:

Ebben reménykedem :-D

Azért gondolkodok ilyeneken, mert régebben sok olyan kérdést olvastam, ahol nem gyerekes kérdező írta, hogy sokszor sír a gyerek és ő rögtön azt szűrte le, hogy bántják a kicsit... Na most a fiamnak, ha olyan napja van még attól is kiakad ha megkérdezem, hogy kér e enni, a hajmosás az egyenlő egy ördögűzéssel, és az orrszívó porszívó is olyan hatással van rá, mintha nyúznám :-D

2017. febr. 23. 14:05
 8/29 anonim ***** válasza:
100%

Nem úgy értettem, hogy nem veszik észre, hogy nem is hallják. De van egy csomó zaj, amit hallok, de igazából nem jut el teljesen a tudatomig, nem érdekel. Pl. parkolóból az autók zaja, a lépcsőházból a beszéd, ha pont az ajtónk előtt mennek el, a szomszédból, ha éppen áthallatszik valami. De ezek nem zavaróak, hétköznapi zajok.

Csak akkor zavaró, ha éjjel már tök csend van és aludna az ember.

2017. febr. 23. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
92%
figyelj, nálunk a szomszéd kertes házban vísit a gyerek nonstop... anyuka véletlen sem szólna rá, mert sérül a pici lelke, nem baj, ha kiszalad az úttestre, múltkor majdnem elcsapta egy kocsi, de sebaj
2017. febr. 23. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
90%

2,5 éves lányom múlt héten vágta le az első ilyen nagy hisztijét.

Velünk szemben egy nagyon aranyos idős, de fiatalos néni lakik, át is szkott menni hozzá a lányom játszani.

A hiszti másnapján mosolyogva csak annyit mondott, "Hallottam te is új korszakot kezdtél"

2017. febr. 23. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!