Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Bioconnect Kids mellé adható...

Bioconnect Kids mellé adható Forever kids multivitamin?

Figyelt kérdés

2.5 és 4 éves gyerekeim 1-2 hetente betegek, ősz óta már mindkettő 8 antibiotikum kúrán van túl, alig járnak oviba és mellesleg én sem tudok dolgozni járni, szinte állandóan táppénzen vagyok.

Bevásároltam 2 hete a Forever Kids vitaminból mert istenítették, gyerekorvos is ezt ajánlotta, viszont most ismertem meg a Bioconnect Kids gyümölcspürét, szívesen kipróbálnám a gyerekekkel de nem bánnám ha a Forever is fogyna ha már megvettem 3 dobozzal. Szerintetek adható úgy hogy egyiket reggel, másikat este? Vagy inkább ne variáljak, adjam a pürét és rakjam el későbbre a Forevert?


2017. febr. 27. 19:32
 1/3 anonim ***** válasza:

Nyugodtan adhatod.

Mi is pár hónapja szedjük a bioconnect kidset és mellette én adok neki aktival kidet és halolajat is.

2017. febr. 27. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm!!! :)
2017. febr. 27. 20:42
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia!A Forever Kids nagyon jó.Sok jó tapasztalat van vele.Ha egyszerre adod, nem fogod tudni, hogy melyik válik be.Az antibiotikum kúrák után kaptak a gyermekeid probiotikumot, hogy az antibiotikumok által kiölt hasznos bélbacikat visszapótolják, visszaerősítsék az mmunrendszerüket? A közösségbe járás sajnos sokszor ezzel jár, hogy elkapnak egymástól sok mindent,ha legyengül az immunrendszerük. Jobbulást a gyermekeidnek!
2017. márc. 4. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!