Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen sampont, balzsamot...

Milyen sampont, balzsamot hasznaltok kislanyotok hajara? Könnyen kócolodó, hosszú, hullamos, nehezen kifesulheto haja van a lanyomnak.

Figyelt kérdés
Felnott balzsamot szoktam ratenni hajmosas utan, kulonben nem tudnam kifesulni. Van jobb megoldas ettol?
2017. márc. 6. 15:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Az Avonból rendeltem gyerekeknek való kifésülő sprayt. Mindegy milyen gyerekeknek készült sampont és balzsamot használsz, ezzel csak be kell fújni hajmosás után a törölközővel megtörölt, még nedves hajat. Tuti ki tudod majd fésülni. Biztosan lehet kapni máshol ilyet (pl. Dm, Rossmann, Tesco), mi csak az Avonost használtuk eddig.
2017. márc. 6. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ne tegyél ennyi vegyszert a hajára, mert hamarosan tönkremegy. Vegyél olyan kefét, ami szőrből készült, azzal könnyű hosszú hajat kifésülni. Én ne egyszerre akard, ha sok haja van, hanem "soronként", alulról felfelé. Az alsó réteget hagy kibontva, a többit tűzd fel egy csattal. Fésüld ki! Engedj rá újrabb réteget, a többit tűzd fel, fésüld ki alul, stb. stb.
2017. márc. 6. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Sűrű, göndör hajhoz a hosszú tüskéjű bontófésűt ajánlom kefe helyett. Pár tucat kefét elfogyasztottunk a lányaimmal, mire sikerült rávennem őket, azóta nincs problémájuk.

Pl. ilyesmit: [link]

2017. márc. 6. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

[link]


Lányomnak ez a samponja ,csak nem mindig lehet kapni.igaz csak ő használja igy sokáig elég.és igy nincs több eltört fésü ,gubancos haj .

elöte gyerekenek valo szilikonos hajmosoja volt ,gubanc megmaradt de még jó kis koszmot is őszeszedet az ilyen sapontol.

2017. márc. 7. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én a Johnson´s baby shampoo-t ajánlom !
2017. márc. 9. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!