Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ti megkérdezitek az ovis korú...

Ti megkérdezitek az ovis korú gyereketeket, hogy mit szeretne ajándékba, vagy magatoktól választotok?

Figyelt kérdés
Mondjuk többféle dolgot mond és abból választotok neki, vagy teljesen magatoktól lepitek meg? (szülinap)
2017. márc. 11. 17:06
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
72%
az én lányom 2,5 és mindig megkérdezem, hogy értse az ajándék/szülinapi kívánság fogalmát...szülinap/egyéb alkalom előtt egy héttel megkérdem és ha apróság, akkor szülinapra megkapja, amellett, hogy persze magam is választok neki, általában a nagyobb dolgot én választom, ő meg mond valami olyat hogy ceruzát vagy puzzlét mert teljesen nincs is tisztában a kérdéssel és azt is megveszem hogy értse meg hogy ha kíván valamit akkor szülinapjára kaphatja meg
2017. márc. 11. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
51%
Nem kérdezem meg. Nálunk szülinapra és egyéb ünnepekre meglepetést kap a gyerek. Nincs ilyen, mint amit az első írt, hogy ha szeretne valamit, akkor azt a szülinapjára kaphatja meg. Ha kér valamit (bár ritka) és értelmes dolognak tartom, akkor megveszem neki.
2017. márc. 11. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
92%

hát ha én mindent megvennék amit kér és értelmes...

1es:)

2017. márc. 11. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
87%
Az enyémek maguktól is sorolják egész évben, mit szeretnének - ha úgy látjuk, kitart egy kívánság már több hónapon keresztül, és értelmes is, és persze belefér, akkor abból választunk. De sokszor volt olyan, hogy megbeszéltük, mi lesz a nagy ajándék (pl. eggyel nagyobb bicikli), a többi kívánságot meg a rokonok elé tártuk opcionális jelleggel, ha rákérdeztek. A legnagyobb már elsős, ő pl. most is felsorolt vagy ezer dolgot (akár egy reklámújság, akár más szülinapja kapcsán rögvest eszébe jut), mire mondtam, hogy ácsi, vagy szülinapi party vagy ajándék, mert a kettő nem fér a büdzsébe - erre a bulit választotta :)
2017. márc. 11. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
87%
Megkérdezzük, és megkapja azt is, ha értelmes és elérhető. Illetve mellé meglepetés is szokott lenni. Most Húsvétra pl homokozó játékokat kér. De mivel nincs még homokozónk, így a meglepetés a homokozó lesz. :-) De a Nyuszitól kéri, a Holdat is, mert ő azt szeretné megnézni közelről, hát azt nem kapja meg.
2017. márc. 11. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Megkérdezzük
2017. márc. 11. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

5 éves a kisfiam,de ö mondja magátol,ugy egy évre elöre...Már most megvan mit szeretne a Télapotol meg a Jézuskátol :)

(Meg persze addig a nyuszitol,gyereknapra,szülinapra,stb)

2017. márc. 11. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
En szeretek meglepetest okozni, tehat igy konkretan nem mondom neki, hogy "xy-t kapsz szulinapodra", hanem megjegyzem, hogy mit szeretne, es azt kap. Most pl szulinapja lesz 21-en, es a heten mondta, hogy szeretne egy focicipot :) es mivel focizik, ezert megkapja azt meglepeteskent.
2017. márc. 11. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
22%

Nem kérdeztem soha (már 20 éves lesz jövő héten). Együtt élünk, mesélt mindig mindenről, nyilván tudtam, mi az, amit szeretne...

Aki nem tudja, az nem ismeri a saját gyerekét és ez szomorú.

2017. márc. 11. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
89%
Nem kell megkérdeznem, világosan kiderül, hogy miket szeret. Azokból választom azt, amit legjobban szeretne.
2017. márc. 11. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!