Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » A párom gyerekeinek az anyja...

A párom gyerekeinek az anyja mindenben keresi a hibát? Valóban rosszul csináltam/csináltuk? (altatás)

Figyelt kérdés

A páromnak van egy majdnem 7 éves fia és egy 2 éves lánya. A kisfiúval minden héten találkozunk, de csak két hetente alszik nálunk, de akkor 3 napot is nálunk van. Azonban most már a párommal úgy éreztük, hogy a kislány is aludhatna nálunk.

A párom mondta a gyerekek anyjának, hogy szeretnénk megpróbálni. Mondtam én is, hogyha nagyon sírna vagy nem menne az elaltatás, akkor hazavisszük akármikor. Először nagyon nem akarta, mindenféle kifogást keresett, de mondta az apjuk, hogy igazából most már szeretne a kislánnyal is normálisabb, közelebbi kapcsolatot, mivel egy éve már annak, hogy nem élnek együtt és azért ez már hosszú idő ahhoz, hogy csak néhány órát töltsenek el egy héten, mert vinni kell haza estére és így könnyebb lenne.

Nehezen de azt mondta, hogy odaadja. Amikor elmentünk érte, az anyjuk sírt. Mondtam neki, hogy nyugodjon meg, mert tényleg hozzuk vissza, ha a baj van, meg ott lesz a testvére is, stb. Elég kimért volt, de mindegy, mert ezt így is gondoltam ezért el akartam neki mondani.

Minden rendben ment, aztán eljött az este. A párom a fiával még tv-t nézett, én meg felmentem a kislánnyal a szobánkba. Megitta a tápszert, odaadtam neki a kendőjét meg a cumiját úgy, ahogy az anyja mondta. Nem tudtam igazából hogyan altassuk el, de nem is kellett, mert amíg tv-t néztem elaludt mellettem. Aztán amikor a párom lefektette a fiát a szobájában, mondtam neki, hogy a kislányt is vigye át a szobájába. Átmentek, aztán a párom visszajött és mondta, hogy felébredt a kicsi, de vissza tudta altatni. Kb 10 perc múlva nagyon keservesen felsírt. Átmentem hozzá, de nem akart az ágyában maradni, így visszamentünk a mi ágyunkba és közöttünk aludt. Még egyszer felébredt éjszaka, de nem sírt, a cumiját kereste.


Másnap este hazavittük elmondtuk, hogy mi volt. Aztán másnap reggel eljött hozzánk a gyerekek anyja és elkezdett ordibálni, hogy nem ezt beszéltük meg. Kifaggatta a fiát, aki elmondta, hogy felsírt a húga. Ráadásul azt mondta, hogy nagyon sérelmezi, hogy amikor kérte, hogy adjuk oda a telefont a kislánynak, akkor nem adtuk oda. Ez úgy volt, hogy a páromat felhívta, amíg én a kicsivel fent voltam, hogy beszélne a fiával. Jó éjszakát kívántak egymásnak, majd a páromnak azt mondta, hogy adja oda a kislányt is. A párom meg mondta neki, hogy nem adja oda, mert nincs értelme felzaklatni, mert jól elvan a kislány, ha most hallja a hangját nagyobb valószínűséggel kezd majd el sírni, mondta neki, hogy higgye el, hogy jól elvan velem, nem sír. Ő meg ezen teljesen megsértődött. Pedig én erről semmit sem tudtam.

Mondtam neki, hogy nyugodjon le és gondolja végig, hogy amit a fiától hallott az igaz, de nem sírt sokáig, csak felsírt, de sikerült megnyugtatnunk. Amúgy gondolom, hogy ezt tudja is, csak most könnyebb ebbe belekötnie, mint ahogy minden másba is. Szerintetek? Jogos vagy hisztéria ez az újabb műsorszám? A párom szeretné, ha majd legközelebb is nálunk aludnának a gyerekek, de egyelőre még próbáljuk ezt az alkalmat feldolgozni.



2017. márc. 15. 00:54
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
41%
Igaza volt nagyon a párodnak mikor nem adta oda a telefont. Szerintem. Ha egy két órával hamarabb telefonált volna más lett volna. Szerintem mindent jól csináltatok. Lehet szarul esett az anyukának hogy nem hiányolták a gyerekek, elvégre a kislányt 2 évig maga mellett tudta, ez a részéről érthető, de persze nem kellett volna ordibálnia, meg a fiát kifaggatnia. Szerintem idővel megbékél, csak még idő kell neki. Aztán majd hátha rájön, hogy nem is olyan rossz ha egy szabad napja ;)
2017. márc. 15. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
41%
Nen kellet volna ezt erőltetni. Csak összezavartatok a gyereket. Tied? Ha nem, akkor hagyd, hadd nevelje az édesanyja. Ha nagyobb lesz meg majd eldönti megy e majd hozzátok.
2017. márc. 15. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
58%

Amíg egy szülőnek nincs bizalma, addig ebből ez lesz.

Ha én is egyszer másra bíznám a kicsit, lehet éjszaja is hívogatnám, hogy minden rendben van e.többet aggódnék, mint aludnék.addig nem kell leválasztani egy gyereket, mig nem muszáj.

2017. márc. 15. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
53%
Hiába pontoztok le, az anyanak mindenbe beleszolasa van, es bele is fog szolni mindenbe jogosan.
2017. márc. 15. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
32%
Ezért nem kell elszeretni más férjét..:P
2017. márc. 15. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
43%
Igen.. Ez benne van a pakliban! A volt feleség pedig örökké ott lesz a képben, nekem ilyen élet nem kéne
2017. márc. 15. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
71%

Ez hulyeseg.az en ferjem sem szerette el senki.en hagytam ott.

De soha nem replikaztam ha nala aludt mindketto.a kisebb 2,5 evesen aludt nala eloszor,mert addig cicizett.de egyszer sem hivtam,hogy mi van a gyerekkel.minden este magatol felhivott,hogy minden franko,alszanak.vagy irt egy uzenetet ha valami volt,es nem tudta mit csinaljon.igy nem hallottak a hangom es jobban elvoltak.

Nem egy ufegennel volt az agyerek,hanem a sajat apjanal.akinek ugyan annyi joga van a gyerekhez mint az anyjanak.

Ez is,ahogy csinaltatok tok korrekt volt.

Anyuka jatsza a martirt.legkozelebb is nyugodtan hozzatok el a kicsit is.csak elotte apuka beszeljen az exevel,hogy a gyereket ne faggasa.ertesse meg vele,hogy a kicsinek konnyebb,ha nem beszelnek.o meg kicsi,nem ugy mint a nagy 7 eves aki mar megerti,hogy anya jol van,csak most apas hetvege van.

Istenen az ioyen noket de nem szeretem....apuka fizessen,de,hogy elvigye a gyereket azt mar nem.....

2017. márc. 15. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
38%
Apuka nem egy idegen, a barátnője akárkije viszont az. Sok joga nincs barmibe is beleszolni
2017. márc. 15. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
37%

Majd ha lesz saját gyereked megérted, hogy milyen érzés egy anyának, hogy elviszik a gyerekét. Én csak akkor engedtem volna, hogy a 2 évest elvigye éjszakára az apja, aki 1 éves kora óta nem él vele, ha hivatalosan így állapították meg a láthatást (ilyet meg nem nagyon ítél meg a bíróság ilyen kicsi gyereknél).

Amúgy meg nem kellene tévézni a kisgyerek altatása közben. A többivel semmi gond.

2017. márc. 15. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
60%

Utolso, le a kalappal, komolyan! Keves ilyen felnott gondolkodasu elvalt no van. A legtobb egy hiszterika aki a gyerekkel zsarolja es terrorizalja az exferjet.....

Kedves kerdezo, teljesen jol csinaltatok, anyuka hisztije meg nem fig valtozni, mert ezek szerint o ilyen tipus, semmi se jo amit ex es parja tesz. De nyugodj meg, ha a gyerekek nagyobbak lesznek, orommel mennek majd hozzatok!

2017. márc. 15. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!