Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ajánlanátok Siófokon apartmant...

Ajánlanátok Siófokon apartmant? Esetleg ahol van játszótér, vagy a kertben sutési lehetoség, kisgyerekekkel mennénk kb. hatan.

Figyelt kérdés
Koszi!
2010. máj. 11. 15:19
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Én siófoki vagyok, de pontos nevet nem tudok, annyi van. Nézd meg a siofok.lap.hu-t, ott elég sok fel van sorolva. De ha végigmentek a Batthányi vagy a Mikszáth Kálmán utcán, mindenhol találtok ilyen lehetőséget. Ez a két utca kb 100métrre van a Balcsitól. De tudom ajánlani még a Szent László utcát is. Itt általában magánházak vannak, nagy kerttel, van ahol van medence is, játszótér stb. ATtól függ hogy milyen szempontok, árak szerint kerestek. Anyumék is foglalkoznak ilyennel, de ők messzebb laknak a Balcsitól.

2010. máj. 12. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Koszi a választ!Még azt szeretném Toled kérdezni,hogy tényleg van Siófokon homokos strand?Megéri elmenni?Mennyi kb. a belépojegy?
2010. máj. 13. 15:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!