Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hol érdemes most tavaszi/átmen...

Hol érdemes most tavaszi/átmeneti gyerekkabátot venni?

Figyelt kérdés
Én alig látok, mintha nem lenne szezonja.
2017. márc. 22. 01:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
68%
Egyetlen darabot találtam a nagyobbik lányomnak a C&A-ban, pedig bejártunk rengeteg boltot. A kicsire venni sem tudtam. Tavaszi sapka szintén hiánycikk tavasszal. Mindenhol csak baseball sapka kapható.
2017. márc. 22. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
68%

Ugyan ez a problémánk mint az elsőnél, ha lett volna jó kabát 20ezer ft felett lett volna.

Szabadkai piacon vettem kabátot, sapit és nadrágokat. Jó minőséget olcsón.

2017. márc. 22. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
77%
Pepco-ban sikerült vennem
2017. márc. 22. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
68%

Én sapkát a nagylánynak 3 éves nem találtam még mindig. Tavaszi kabatot a h&m-be éppen.

A kicsinek 1 éves még jó a tavalyi vékony sapkája de neki meg pepcoba sikerült pedig nem szeretem annyira azt a boltot.

Neztem sapit a nagynam a brendonba. Majd oda elmegyünk. Vagy esetleg 1x találtam kinai üzletbe jobbat.

2017. márc. 22. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
68%
Fiunak lattam Hadaban, Kinaiban, Pepcoban.
2017. márc. 22. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
68%

1,5 hete mi is ugyanezzel küzdöttünk, azóta a fiamnak (9 éves) rendeltem a Decathlonból, a lánynak (4 éves) pedig egy S. Olivert sikerült venni.

Viszont tegnap voltunk újra vásárolgatni, és a Tesco-ban és a C&A-ban is új kínálat van.

2017. márc. 22. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
27%

20-24 fokban sapka a 3 evesre ? Ez csak nekem fura?

Mi sportboltban talaltuk kabatot akciosan, sapkat 5 fokban adok ra, januarban. Fiu, 2 eves.

2017. márc. 22. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
43%

Azért nem nagyon talàltok, mert tényleg nincs màr szezonja. Hiszen lassan 20 fok van tartósan.

Vékony sapival tele van a kínai.

Nekem egy éves múlt a fiam, már egy ideje pulcsiban és mellényben viszem ki. Kabi, ha nagyon fúj a szél, de azt kb már egy hónapja megvettem.

2017. márc. 22. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Reggel 5 fokban én nem vinném ki a gyereket egy pulcsiban, de ezt mindenki maga dönti el. Mondjuk mi nem csak délben megyünk ki. Korán indulunk az oviba.

Múlt héten még fagyott reggel. Kerestem már kabátot, de még mindenhol a tavalyi kollekció van, ami nem lenne baj, ha nem lenne mérethiányos.És nincsenek illúzióim, jön még lehülés.

Köszönöm a válaszokat!

2017. márc. 22. 08:33
 10/14 anonim ***** válasza:
68%
Pepcoban 3 vagy 4 fajta van
2017. márc. 22. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!