Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Éheznek a gyerekek apuka meg...

Éheznek a gyerekek apuka meg lazacot eszik? Mit lehet tenni, ha nincs hova menni?

Figyelt kérdés

"Kicsit sem vagyok feldúlt... drága párom miatt...

Megbeszéltük tegnap, hogy ma rakott valamit készítek ebédre. Mondom neki, hogy hozzon a boltból darált húst, valami zöldséget, meg tejfölt hozzá (maradék rizsünkhöz). Ez kb ezer forintból simán meg is lett volna, mi felnőttek, meg a két egyéves iker is tudott volna enni belőle.

/ Ja, mert nekem pénzt nem ad, hogy a háztartáshoz, főzéshez szükséges dolgokat napközben be tudjam vásárolni, ő négy után ér haza, akkor lepihen, aztán este hét-fél nyolc körül megy el az SMarketbe venni, ami kellene/

Kedves párom hazaállított a bevásárlást követően, hogy " le volt akciózva a lazacfilé , inkább azt vett...sárga cédulásan 250g 1119Ft... egyet hozott... ezt ő fogja megenni... mi meg majd rágódunk a rizsen... köszönjük, kedves Apuka!!!!"

Az ilyen normális? Mit lehet tenni?



2017. márc. 22. 09:55
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
73%

Nem normális, de ezt te is tudod. Viszont vigyázz az ilyen kérdéseddel mert az IP cím alapján 2 mp alatt megtalálható hogy honnan netezel, és esetleg nehogy a gyermekvédelmisek meglássák ezt a kérdést hogy a gyerekek éheznek.

Ilyennel mindig nagyon vigyázni kell az interneten. Egyébként meg én megcsináltam volna lazacot az ikreknek, egy évesn már simán ehetnek.

2017. márc. 22. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Azért van idézőjelben, mert egy facebook csoportból másoltam. Szeretnék segíteni, csak nem tudom hogyan :(
2017. márc. 22. 10:01
 3/18 anonim ***** válasza:
94%
Nálunk a jövedelem külön számlára érkezik. Náluk ez hogy van?
2017. márc. 22. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Ja az mas, bar figyelmeztetnem ezt aki irta , mert ez tenyleg veszelyes, a gyerekvedelmisek ugranak az ilyenre.
2017. márc. 22. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
92%
szerintem az anyuka hülyébb hogy ezt eltűri :D
2017. márc. 22. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Mi is ezt kérdeztük, de anyuka eltünt. : O

Mint felnőtt ember nem értem, mi az, hogy "nem ad pénzt" karjára, vásárolni??? Teljesen letaglózott.

2017. márc. 22. 10:11
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan már, első! Ezt te se gondoltad komolyan, ugye? Még akkor is tehetetlenek, ha élőben látják, hogy gáz van a gyerekkel (lásd a fényevő szülők, meg a többi közelmúltban történt hasonló eset). Majd biztos fognak IP címet nyomozgatni... :)


Kérdező, nem tudsz segíteni. Aki kiírta a fentieket a FB-ra, neki kell lépni, vagy elmegy a gyerekekkel vagy tűri tovább a kedves apukát és eszi a rizst.

Amúgy meg fognám a lazacot, és elosztanám 4 félé, akármilyen kicsi, vagy megcsinálnám paradicsomos szószban (ha puha, szét lehet szedni apró darabokra) és rátenném a rizsre.

De a kérdezőnek ehhez nyilván nem lesz ereje és bátorsága, mert nem olyan kapcsolatban él, mint én.

2017. márc. 22. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
72%

hagyjuk már

mekkora kamu

2017. márc. 22. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
13%
Ip címet nem adhatják ki akárkinek.
2017. márc. 22. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
85%

NEM KAMU!!!!! Mivel Facebook-os csoportról van szó, anyuka képpel-névvel vállalta, nem névtelen kérdés volt.


Én is olvastam, hozzá is szóltam. Sajnos igaz.

Jó sok hozzászólás volt, kb. mind ugyanazt tanácsolta......

2017. márc. 22. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!