Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Miért lehet ez, nappal dac és...

Miért lehet ez, nappal dac és hiszti, éjjel bepisilés?

Figyelt kérdés
3,5 éves a kisfiam, baba kora óta angyali jó gyerek volt, amilyenről minden anyuka álmodik. Utóbbi 1-2 hétben nagyon sokat rosszalkodik, szó nélkül elszaladgál az oviban, boltban, ha vmi nem tetszik neki (pl épp benne van a játékban mikor megyek érte vagy be kell jönni az udvarról) lefekszik a földre és nem jön, van hogy még ordít is mellé. Tudom, abban a korban van, hogy ez mind normális és belefér a dackorszakba. Elképzelhető, hogy emiatt rossz a lelkiismerete és azért van ez a bepisilés? Kérdezték az oviban is, hogy mi van vele, mert az óvónénikkel is engedetlen, pedig tényleg nagyon jó gyerek volt. Gondoltam arra is, hogy utánoz másokat, próbálgatja a határokat, mit szólunk hozzá, de vhol érzi, hogy nem jó. Szerintetek mi lehet?

2017. márc. 30. 05:31
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem valami nagyon frusztrálhatja. Vagy az oviban, vagy otthon. Játszatok szerepjátékot, vagy rajzoljatok, építsetek, hátha kiderül.
2017. márc. 30. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!