Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ti vertétek már meg a gyereket?

Ti vertétek már meg a gyereket?

Figyelt kérdés
Rácsaptatok, megvertétek már, ha igen hány éves volt és miért kapott ki?

2017. ápr. 6. 16:05
1 2
 1/13 papagenou ***** válasza:
81%
nekem még nincs, de bátyám egyszer kapott egy magabiztos pofont, amikor nagyon szemtelen volt édesanyánkkal. első és utolsó pofon volt, de nagyon hasznos.
2017. ápr. 6. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
81%

Bizony...mert ki akart mászni a tetőablakon. Úgy egy hétig, minden nap. 4-5 éves lehetett.


Naponta elmagyaráztam neki kb. 20-szor, miért nem jó ötlet. De ő másnap is ki akart mászni. Pedig okos gyerek volt.


És nem, nem gondolkodtam a rácsokon. Nem szeretek rácsok között élni, aztán meg ne azért ne másszon ki, mert rács van ott, hanem, mert nem egy életbiztosítás mászkálni a tetőn.


Épp egy vendéget engedtem be a kapunál, amikor felnéztem, már félig kint volt.


Bizony megvertem. Aztán többet nem akart kimászni.

2017. ápr. 6. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, várok még!
2017. ápr. 6. 16:39
 4/13 anonim ***** válasza:
68%
Igen. Akkor kapott a fenekére, amikor futóbicóval nem állt meg, kB. 1 km-en át futottam utána, pedig nem vagyok lassú. Szerencsére a bicikli úton ment, azon a szakaszon kereszteződés sincs. Inkább csak tehetetlenségemben ütöttem meg, de azóta 1 m-nél nem megy messzebb.
2017. ápr. 6. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 papagenou ***** válasza:
52%
kérlek, miért volt az én válaszom ilyen hihetetlenül haszontalan? talán off-topic voltam? trollkodtam?
2017. ápr. 6. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Senkit nem pontoztam se le se fel.
2017. ápr. 6. 17:39
 7/13 anonim ***** válasza:
68%
Volt már párszor, hogy ráütöttem a kezére, egyszer a tükrös ajtót verte teljes erejéből hisztijében, máskor meg a könyvespolcról rángattam le. 3 éves nagyon engedetlen. Sajnos nem hallgat se szép szóra, se csúnyára, ha veszélyben van, akkor nagyon kiborulok tehetetlenségemben. Legtöbbször inkább kizavarom, míg megnyugszom, mikor nagyon kihúzza a gyufát.
2017. ápr. 6. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nem és nem is szándékozom, igaz ő még csak 10 hónapos. Néhány ismerősöm viszont rendszeresen veri a gyerekeket (1, 4, 6 és 8 éveseket). Én ezt nem értettem, ezért rákérdeztem mindegyiküknél. A válasz az volt, hogyha lenne még egy gyerekem nekem is, akkor többször egy nap elpattanna a cérna. Hát nem tudom, engem megvertek anno elég sokszor, rossz emlékeim vannak. Már azt hittem, túl vagyok azon, hogy ilyeneken agyalgassak, de amióta megszületett a kisfiam, ezek előtörnek.
2017. ápr. 6. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Utolsó, én is ilyen vagyok, bátyáméknál 3 gyerek van, a kicsik ikrek (3évesek) a nagy 7 és mindenért rájuk csap a sógornőm, és sajnáltatja magát milyen nehéz neki.

Nekem is ikreim vannak 18 hónaposak és még kb én lettem lehülyézve, hogy nem úgy nevelem őket, hogy mindenért rácsapok a kezükre, fenekükre. Azért érdekel kinél mikor szakad el a cérna. De eddig semmi ami olyan "cérna szaggattó" lett volna. :)

2017. ápr. 6. 21:17
 10/13 anonim ***** válasza:
Eddig nem mertem írni, most hogy olvasom , hogy léteznek még olyanok mint én, így jobb. Én sem ütöttem soha meg a fiam, és nem is áll szándékomban, pedig sokat rosszalkodik. Most 2 éves. Nekem még a kéz és fenék csapkodás is borzasztó.
2017. ápr. 6. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!