Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hol tudnék Budapesten Kidz...

Hol tudnék Budapesten Kidz Banz napszemüveget venni? Van valakinek tapasztalata ezzel a szemüveggel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
2010. máj. 13. 20:44
 1/5 anonim ***** válasza:
én vmelyik webáruházból rendeltem, 1 éves korában nem volt jó rá az adott méret, nagyon rászorította az arcára a fejpánt a szemüveget. Szó nélkül kicserélték olyanra ami elvileg 3 éves kortól méretű.
2010. máj. 13. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én gyógyszertárban vettem,igaz nem Pesten,hanem Dunakeszin...

Nekem az a bajom ,hogy a lánykám semmit nem tűr meg a fején,így rögtön tépi le... Így sok tapasztalatom nincs róla. :)

2010. máj. 13. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Brendon

[link]

2010. máj. 13. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

neten a legegyszerűbb. Lányomnak nagyon tetszett és nagyon hasznos is volt, pl. kirándulásokkor. Igy a fiaimnak is vettem.

Állitólag hasznos, ha a napsütésben (mikor konkrétan hunyorog) adod rá először, mert akkor rögtön rájön, hogy ez egy jó dolog...

2010. máj. 14. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mi 1 éves korában vettük, de én sem a baby méretet rendeltem, hanem a Kidz Banz-t. Ez tovább hordható. Ha elfogadsz egy jó tanácsot, inkább a retro változatát vedd meg, 2ezerrel drágább, de nem nyomja a szemgödrét,mert nagyobb a lencséje,és kényelmesebb. Én ma már ezt venném, nem a simát. Ja és tényleg ne szobában próbáld rá, a mi lányunk is kint, napsütésben jött rá, milyen jó dolog, és ott már nem akarta levenni.
2012. máj. 2. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!