Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ha a lányommal kimegyünk...

Ha a lányommal kimegyünk Angliába, ott angolosítani fogják a nevét?

Figyelt kérdés

11 hónapos, Rebeka. Ha kimegyünk Angliába, majd suliban, előkészítőben Rebeccaként fog szerepelni a neve?

Nővérem szerint nem, de az egyik ismerősöm is kivitte a lányát, Lili a neve, Angliában Lilly lett, és ráadásul teljesen magyar állampolgárként felvehette a Megan nevet is.



2017. ápr. 18. 12:23
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem fogják.
2017. ápr. 18. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Nem fogják, csak neked kell vigyáznod mert elírni elfogják ès fárasztò a hivatalos papirokon állandóan a korrekciò miatt reklamálni. Én Erika vagyok mindig kihangsùlyozom a "k"-t mégis egy csomó papirom érkezik meg Erica-ként. Ami nem olyan fontos hagyom, de egy hivatalos papir ugye nem maradhat igy. Sok sikert.
2017. ápr. 18. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem fogjak. Nem ismertel soha itt elo kulfoldit? Nalunk bolcsiben is van. Nem magyar neve van.
2017. ápr. 18. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szandekosan nem fogjak, de en is Veronika vagyok, es elofordul, hogyha hallas utan irjak le, es elfelejtem mondani, hoy "with a K, not a C", akkor Veronicakent szerepelek :D meg ha emlekezetbol irogatjak a nevsort, es nem emlekeznek arra, hogy o Rebeka nem Rebecca, akkor elofordulhat. De ha szoltok udvariasan, akkor termeszetesen kijavitjak.
2017. ápr. 18. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Csak nem értem, hogy az ismerősöm magyar állampolgárságú lányának a neve hogy lett angolosítva, és miért vehetett fel angol nevet.

2017. ápr. 18. 13:03
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

1) Hivatalosan nem vette fel.

2) Megvan az elegendő biztosítási idő a szülőknek, hogy kérjék az állampolgársàgot és így a gyereknek is, ill.kértêk a névváltoztatást.

3) Ha ismerősöd, akkor kérdezd meg tőle. :)

2017. ápr. 19. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem fogják. Mi svájcban élünk, és a párom meg az én nevem is magyar, annyi, hogy az aposztrófot levettük róla :)


A gyerekünknek viszont igyekszünk olyasmi nevet választani, amivel nem kell szórakozni :)

2017. ápr. 19. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat, mar Angliabol jelentkezem, kikoltoztunk. :) Hat igen, nem angolositottak a nevet. A legujabb papirjain a neve ugy szerepel, hogy: Rebeka *vezeteknev*. Tehat termeszetesen igazatok volt.
2017. máj. 29. 17:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!