Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ha muszáj lenne választanod,...

Ha muszáj lenne választanod, melyiket választanád? Mit élveztél jobban?

Figyelt kérdés

Nincs olyan, h mindakettőt, egyiket ezért, másikat azért. 1-et kell választani.

1. opció: újszülőtt babakortól-2 éveskorig, peluscsere, etetés, altatás, nyílik az értelme, megtanul járni, beszélni

2. opció: 2 éves kor utáni időszak, amikor már nagyobbacska, lehet vele "komolyabban" foglalkozni, értelmesebb, van véleménye, lehet vele beszélgetni stb.



2017. ápr. 21. 13:36
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
86%
2 :) az első év szívás....utána az 1-2 év közötti időszak egyébként valóban nagyon jó....2 után ugyan jön a dackorszak, de már nagyon sok mindenre képes egyedül, engem kevésbé fárasztott mint az első két év
2017. ápr. 21. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

A 2. választanám.

Imádom a kislányom, de nekem nehéz volt az eleje, mindamellett hogy tényleg egy csoda amilyen fejlődésen keresztül ment az első két évben.

Most lesz 3 éves és sokkal jobba élvezem az itthon létet, hogy lehet vele konkrétan beszélgetni, megbeszélni dolgokat, érdeklődik a világ miden kis szösszenete után, le lehet vele ülni vágni, ragasztani, együtt biciklizni, együtt rohangálni a játszóházban, együtt nevetni, mesélni. Én itt most állítanám meg az időt :)

2017. ápr. 21. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
95%

1.


8, 14, 17 evesek a gyerekeim.

2017. ápr. 21. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelműen a 2. Az első időszak kiborító volt nekünk.
2017. ápr. 21. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
65%
Nem tudok választani ... de ha nagyon muszáj, akkor az első két évet választom.
2017. ápr. 21. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
2
2017. ápr. 21. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
43%

1!!!!!

Az is csak 1 éves korig ha lehet...

2017. ápr. 21. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
63%

A babakort 2 éves korig.

Addig nem volt rumli, tudtam bolta is menni, nem kellett játszóterezni, hamar hazértem, stb. Kényelmesebb volt.

2017. ápr. 21. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Az elsőt, de csak másféléves koráig tartott a jóvilág. Aztán másféltől 4ig nehéz. Ezt nem élném újra. 5től 11ig remélem könnyű lesz újra. Már előre tartok a tinikortól.
2017. ápr. 21. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
1. Még csak 8 hós a fiam, de már így is elsírom magam, ha arra gondolok, hogy már a szülinapját tervezem. Annyira hiányzik a pici újszülött korszak, annyira fáradt voltam hogy szinte minden kiesett, mert nagyon problémás volt az elején. De még így is vissza kívánom sokszor. De imádom látni, ahogy új dolgokat tanul.
2017. ápr. 21. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!