Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 3 éves státuszhoz feltétlenül...

3 éves státuszhoz feltétlenül szükséges a védőnő, vagy elegendő a gyermekorvos is?

Figyelt kérdés

Egy nagyon alapos, bármikor elérhető gyerekorvosunk van.

A védőnő 2 év után keresett minket egyáltalán. Mondta, hogy baromira leterhelt. Átnézte az orvos által (védőnő helyett is) kitöltött papírokat, oltásokat. Mondta, hogy nagyon alapos az orvos. A környezet, gyerek rendben van, úgyhogy ő annyira nem akar jönni, van elég dolga és örül, hogy ilyen jó környezetben nevelkedik a gyerek, ennyire odafigyelő orvossal. Azóta ígéretéhez híven nem is láttuk :)


Nekem sem hiányzik. A jelenlegi szabályozást nem ismerem; elegendő, ha az orvossal intézzük, vagy megkerülhetetlen a védőnő?


2017. ápr. 26. 09:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem hìvd fel és kérdezd meg tőle, az a legtisztább. Legfeljebb megmondja, hogy még mindig sok dolga van, nem ér rá. De ha időközben leváltották vagy utólag kezd el nyaggatni, ne az legyen, hogy te nem akartál vele találkozni.
2017. ápr. 26. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mi az összes státuszt vizsgálatot védőnővel csináltatuk ,orvoshoz ezért nem mentünk ,

Hivd fel kérdezd meg.

2017. ápr. 26. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Kulon van vedonoi es orvosi resze is a statuszoknak. Kulon- kulon alairasukkal, pecsetjukkel. Ezert nem is ertem hogy lehet, hogy egyik megcsinalja a masik munkajat is. ? .

Ennyire nem lehet "elfoglalt" egy vedono, evi 1 statuszt se csinalna meg.

2017. ápr. 26. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!