Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit csinál a gyerkőc ha beteg...

Mit csinál a gyerkőc ha beteg és feküdnie kell? Nincs már ötletem.

Figyelt kérdés

Könyvnézegetést,rajzolást már unja. Olvasni is rengeteget olvastam már neki,báboztunk.

2 éves.

Ami megnehezíti,hogy a tesója közben játszik,szaladgál és menne ő is.



2017. máj. 1. 11:55
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
87%
Vészhelyzeti tv nézés? Kivételesen?
2017. máj. 1. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Nincs tévénk. :/
2017. máj. 1. 12:05
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Laptopon/tableten/gepen meset nezni?
2017. máj. 1. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Egyebkent az agyba vihetsz kirako kockat, neki valo barmilyen jatekot! Csak egy szabaly van: ne menjen le az agyrol futkosni. Duplo lego, stb...mi ezt szoktuk.

Utolso voltam

2017. máj. 1. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Bármi.amin mesét tudna nézni és a nagyobb tesót nem engedni ott futkosni
2017. máj. 1. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként mi baja, ha nem titok? Miért kell feküdnie?

Mert szerintem kevés olyan betegség van, amivel fektetni kell a gyereket. Szerintem a lényeg, hogy jól fel legyen öltöztetve, ne a hideg földön üljön és ne huzatban, valamint ha láza van, ne mozogjon/rohangáljon.

Attól, ha a franciaágyatokon építhet, játszhat, szerintem nem lesz betegebb.

2017. máj. 1. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Mi kuckózni szoktunk. Ilyenkor bunkert építünk egy matracon a földön, lepedőből csinálunk fölé sátrat és abban vagyunk. Ő utál ágyban feküdni így ez bevált. Olyankor összebújunk, mesét nézünk tableten, mesélek neki, gyurmázunk.


Megkérdezhetem miért kell feküdnie? Mert ha pl nem műtét, akkor lemehetne a földre pár vastagabb takaróra, így mégsem érezné magát ennyire korlátozva.

2017. máj. 1. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
47%

Bocsi, elküldte hamarabb. Ilyenkor hozzánk jönnek nagyszülők, keresztszülők, nagynénik-nagybácsik(minden napra egy, max két valaki) és mindenkitől kap kis meglepetést(kirakó, színező, kis lego/dupló, mese dvd) és ők is szórakoztatják. Hoznak neki még kis sütit is.


Persze ez csak akkor kivitelezhető ha nem fertőző.

2017. máj. 1. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha olyan beteg, hogy feküdnie kell, fekszik ő magától is! Valószínűleg több alvásra van szüksége, de azt látni fogod rajta, ha álmos. Érdemes ilyenkor gyorsan ágybadugni, olvasni és elalszik szépen.

Addig nyugodtan menjen játszani, és igyon sokat.

2017. máj. 1. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Matricazas. Vannak foglalkoztato fuzetek is matricakkal. Nalunk ez mindig bevalik.
2017. máj. 1. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!