Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mennyi idosen merted felugyele...

Mennyi idosen merted felugyelet nelkul hagyni lepcsozni a gyerekedet? (Emeletet, nem par fokot. )

Figyelt kérdés
Es van lepcso a lakasotokban/hazatokban? Mennyit gyakorolt?
2017. máj. 12. 16:17
 1/9 A kérdező kommentje:
Illetve mennyi idos korig tanitsam hogy inkabb negykezlab menjen mint a falba kapaszkodva?
2017. máj. 12. 16:18
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Igazából nem emlékszem. Azt tudom, hogy másfél éves volt a lányom, amikor emeletes családi házba költöztünk, és pár hónappal későbbről van egy emlékem, hogy valami vendég sikoltozik, hogy úristen, egyedül lépcsőzik! :)
2017. máj. 12. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

4.emeleten lakunk, szóval volt lehetősége gyakorolni.

Másfél évesen felfelé már egyedül ment, lefelé valamivel később.

2017. máj. 12. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk ugyan nincs lépcső, de sógornőméknél van nem is kicsi. És a gyerekek szobája az emeleten van. A kicsi (1,2éves) felmászik már , a nagy 4 múlt decemberben ugye már simán felkotor. De ígyis oda figyel az anyjuk amikor a 4 éves megy fel. Mert ugye gyerek.. ha nem is kiseri fel de lentrol/fentrol nezi a gyereket. A kicsit sokszor inkabb felviszi de neha napkozben mászkálni támad kedve akkor mellette van szorosan.:)
2017. máj. 12. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
22%
Még csak 5 éves, nem mászkálhat sehova felügyelet nélkül. Gondolom majd amikor már nem kísérgetjük suliba, akkor.
2017. máj. 12. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
40%
Fiam 3,5. Még most sem engedem egyedül. Nem engedi fogni magát, de mellette megyek. Fogja a korlátot, lefele mindig, felfele néha. De én paramami vagyok.
2017. máj. 12. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
59%
2,5 éves, de még nem hagyom egyedül a nagyiéknál, persze ha otthon lenne második szint, és napi szinten lépcsőznénk, biztos ügyesebb volna benne
2017. máj. 12. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
20 hónapos, felügyelet nélkül még nem mehet, mert még nem figyel oda 100%osan. De a kezét nem lehet fogni, mellette vagy pár fokkal lejjebb vagyok mindig. 2.emeleten lakunk, minden nap gyakorol, 2-3szor.
2017. máj. 12. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Másfél évet töltötte, a gyerekszoba az emeleten van. Már felmászna egyedül is, de még a sarkában vagyok 2-3-4 lepcsőfokkal. Van 2 kanyar, az egyik elég szűkre sikerült, ha egyenes lépcső lenne, talán hagytam már volna. Fel 8,5 hósan mászott először, le 13. A terasz 4 lépcsőfokát már váltott lábbal, kapaszkodás nélkül teszi meg.
2017. máj. 13. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!