Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Akik most voltak/mennek...

Akik most voltak/mennek ballagásra, esküvőre, stb.2-3 éves kislánynak milyen ruhát vettetek?

Figyelt kérdés
Szoknyát, nadrágot? kényelmeset vagy inkább csinosat? akit tudna linkelni is, megköszönném.
2017. máj. 17. 08:01
 1/8 anonim ***** válasza:

Magára az eseményre inkább csinos, alkalmi ruhát adok a lányaimra, hisz mi magunk is így öltözünk ilyenkor. A ballagási ebédre (ha van ilyen) vagy épp a lagzira már kényelmesebbet.

A múlt héten az esküvőn ez volt rajtuk, [link] és a tesóján is (ő 7 hónapos), a lagziban pedig egy egyszerű C&A-s szívecskés ruha, ez [link]

A kicsin pedig egy F&F-es pipacsos ruha.


Most épp pörgős ruhát keresek, mert ez a nagyobb kérése, az persze csak a lagziban lenne rajta. (3 hét múlva is megyünk) Ha ilyet tud valaki, szívesen fogadom a linkeket. :)

2017. máj. 17. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

tetszi, aranyos, de én a next-től még nem rendeltem.

Vastagabb pántos ruhát néztem, de lehet az túl kivágott lenne ennyi idős kislánynak? jobb az rövid ujjas?

2017. máj. 17. 09:10
 3/8 anonim ***** válasza:
Én szeretek Next-től rendelni, 30 euro fölött ingyen szállítás van, és piszok gyorsak, 2-3 nap alatt mindig itt van a rendelt termék.
2017. máj. 17. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

köszi

utalni kell a pénzt vagy a futárnak kell fizetni?

méretezése milyen? h and m-hez képest?

2017. máj. 17. 09:41
 5/8 anonim ***** válasza:

Én bankkártyával fizetek a honlapon, csak aznap vonja le az összeget, amikor kézhez kapod, addig zárolt összegként jelenik meg. De úgy rémlik, hogy van készpénzes fizetés is. Nem futár hozza ki, hanem a magyar posta, addig meg folyamatosan tájékoztatnak, hogy épp hol van a csomagod.


A H&M nekünk mindig kicsi, (vagy a lányom nagy:) ez meg pont jó, tehát kicsivel nagyobb méret, mint az.

2017. máj. 17. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Kényelmeset és csinosat és mindenek előtt moshatót. Ha szoros, bökős csipke van rajta, elakad a lába a lépcsőn nyűgösködni fog, az pedig senkinek sem jó.

És nem szeretném az egész napot a ruha tisztasága felett őrködve tölteni.

2017. máj. 17. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
És kislánynak való nylon harisnyával vagy pamuttal adtátok rá a ruhát?
2017. máj. 17. 12:02
 8/8 anonim ***** válasza:

Időjárástól is függ, de most nejlonharisnyát húzott hozzá. Azt nem írtam, hogy ő már 4 éves, tavaly vett föl először ilyet, eleinte nem tetszett neki, mert mindenütt vakarózott, mondván "viszketősharisnya ez".

Viszont ez neki most már felnőttesebb, és ez imponáló, na, meg az oviban minden lányon ilyen volt idén anyák napján, így már nem nyafog neki. :)

Ha nincs annyira jó idő, akkor biztos, hogy vastagabb harisnyával vagy egy hozzá illő leggingsszel adnám rá, ha meg kánikula van, akkor mehet anélkül.

2017. máj. 17. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!