Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Van ilyen tesó születik...

Van ilyen tesó születik témájú mesekönyv? Ha igen, mi a címe?

Figyelt kérdés

Amikor a pici megszületik addigra 5 éves lesz a fiam. Egy mesével gondoltam elmondani, rajzokkal megmutatni, hogy anyának idővel jó nagy pocakja lesz. Utána pár napot Kórházban kell lennie, ahol megszületik a kis tesója. Pár nap múlva pedig együtt jövünk haza. Ő még pici lesz és tehetetlen, csak sírással tud kommunikálni még elég sokáig. Anyának, apának valamivel kevesebb ideje marad rá (nagyobbikra), de ez nem azt jelenti, hogy kevésbé szeretné.


Ha csak ehhez hasonló az is érdekel, csak nagyjából írjátok le légyszi, hogy mire tér ki.

Köszi!


2017. máj. 20. 20:03
 1/3 anonim ***** válasza:
A Tesó ügy. Eléggé gyerekszemmel írja le a jó és rossz részét a tesó érkezésének. A gyerekeim nagyon szeretik, bár bevallom, hogy én pár helyen át szoktam ugrani egy-egy mondatot. Kitér arra, hogy mikor anyának baba van a pocakjában, akkor egyre nagyobbra nő, és egyre fáradékonyabb lesz, és apa meg a nagymama többet foglalkozik majd vele, akik sokkal engedékenyebbek. Meg a kisbaba állandóan sír az elején, meg aztán szétszedi a kedvenc játékait, de ő meg vigyázhat rá, meg megtaníthatja a csibészségekre.
2017. máj. 20. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én is a Tesó ügyet vettem meg. A legszebb az egészben, hogy a főszereplő kislányt Emmának hívják, ahogy az én nagyobbik lányom.
2017. máj. 20. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
most olvastunk egy aranyosat-nagytesó születik a cime-könyvtárból hoztuk,sajnos az irót nem tudom
2017. máj. 21. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!