Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ti mit tennétek ha kiderülne...

Ti mit tennétek ha kiderülne hogy az ovónő és a dajka bántalmazza a gyereketeket?

Figyelt kérdés
Sajnos nálunk ez ma derült ki.már hónapok óta sebes volt a fiunk fülének az alja és a füle mögött.jobban mondva szét volt nyílva a bőr.mindig azt hittük csak a hidegtől.de ma az 5 éves kisfiunk elmondta hogy melyik ovónő és dajka megtépi,meghúzza a fülét ha ebédnél nem eszik rendesen.és már egy ideje félt is oviba menni!ti mit tennétek????a férjem olyan dühös hogy azt mondja feljelentést fog tenni.nit csináljunk??
2017. máj. 21. 11:49
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
79%
Pontosan mit nem tudom, de utána valószínűleg börtönbe kerülnék.
2017. máj. 21. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
49%

A hidegtől hogy nyílt volna szét a bőr? Sapka nuku?

Hidegallergiám van, reped a kezem, ha nem foglalkozom vele, de simán megelőzhető. Egy kisgyereknél hogy nem figyeltek jobban?


Azt se tudom elképzelni, hogy fülhuzigálástól hogy lehet ilyen.


Mindenesetre feljelentéshez bizonyíték is kell.

A vezetőóvónővel beszélnék először.

2017. máj. 21. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
80%
oviváltás, és feljelentés. csinálj képeket a sebről bizonyítéknak.
2017. máj. 21. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
76%
A férjednek teljesen igaza van. Orvos, látlelet, hallásvizsgálat és feljelentés. Idén már megoldanám, hogy ne menjen oviba (nekem olyan a munkahelyem), szeptemberben új oviban kezdene.
2017. máj. 21. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Azt mondja a fiam hogy a körmével csinálják belemélyesztik és megcsavarják neki!
2017. máj. 21. 12:10
 6/18 A kérdező kommentje:
Fényképet már csináltunk.sajnos nehezen nyílik meg a fiam de most elnondta.név szerint megnevezte az illetőket akik ezt csinálták.
2017. máj. 21. 12:12
 7/18 anonim ***** válasza:
71%

A mi fiunknak ekcéma miatt sebes sokszor a füle mögött, hiaba kenjük, de ő baba kora óta küzd ezzel. És télen gyakoribb a fűtés miatt, mert szárazabb a levegő.

Nálunk is volt ilyen fültépős óvónő gyermekkoromban, tisztán emlékszem, hogyan ráncigálta a fülünk, egyszer pl azért, mert csúnya lett a fa, amit festettem. Hála istennek csak egy évig volt óvónőm, de miatta mai napig utálom, ha szülinapkor megráncigálják a fülem. Én másik ovit keresnék, ha megoldható és jelenteném az esetet.

2017. máj. 21. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
77%
Első idegemben tuti, hogy berongyolnék az oviba és kiverném a balhét, még ha ezzel nem is segítek. De tuti jó nagy botrányt csinálnék, rúgják ki a francba, más gyereket legalább nem bánthat. Amúgy igen, feljelenteném, és ziher, hogy oda többet nem vinném be a gyerekemet. Az ilyen nem való gyerekek közelébe.
2017. máj. 21. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
58%

Az én bölcsisemnek is sebes lett az egyik füle mögött alul.

Én jelenleg nem tudom elképzelni, hogy bántanák, remélem ez valami baleset.

Gyermeket kérdezve, hogy bántották e a bölcsiben, még nem-eket mond. (Habár lehet nem is érti a kérdést, ok-okozatok között pláne napok elteltével még nem lát összefüggéseket)


Eddig a kérdésig eszembe sem jutott, hogy bántalmaznák.

2017. máj. 21. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

*mindenesetre az igazgatónál indítok hétfőn, az biztos.

Csak ő mindig az alkalmzottakat védi. Nálunk nemhiszem hogy gondozó lesz a ludas.

2017. máj. 21. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!