Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Meddig tart a kicsiknél a...

Meddig tart a kicsiknél a kizárólag lepakol, kipakol, eldob, ledob, szétszed, kinyit időszak?

Figyelt kérdés
13 hónapos lányom semmi mást nem csinál, mint rombol :) Bepakolni nem akar pl. dobozba csak kifelé és lefelé mindent, a lakás folyton romokban van :) Hiába mutatom neki, hogy befelé is lehet, feltenni is lehet, nem hajlandó rá, meddig tarthat ez?
2017. máj. 22. 11:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Erre én is kíváncsi vagyok, 16 hónapos, még tart
2017. máj. 22. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nálunk 2 év 2 hónapig tartott. Azóta gyönyörűen játszik.
2017. máj. 22. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én mindjárt az elején úgy " szoktattam" h amit kipakol, azt pakolja vissza.

Kb egy évesen, mikor már biztos voltam benne h érti amit mondok, addig nem játszhatott mással még vissza nem pakolt.

Nálunk még megeszem mindig nyitva vannak a szobaajtók, és bolt olyan h becsuktam, h addig mem megy sehova még össze nem pakoltunk.

Próbáld ki h nem komoly arcal rászólsz h szedje össze, közben te is szeded. Nekem ez jött be

2017. máj. 22. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ja kimaradt h most lesz 2 és ha kiönti a kekszet, kihúzza a fazekakat magától összeszedi illetve visszapakolja
2017. máj. 22. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!