Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Zalaegerszegen orrmandula...

Zalaegerszegen orrmandula műtétet ki csinál? 4 éves kislányomnak kell kivenni. Kit ajánlatok? Dr. Szegedi Adriennere gondoltam.

Figyelt kérdés
2017. máj. 22. 13:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha Zalaegerszegen akarnánk mindenképpen műttetni akkor Aglan Wahbi. De mi Fehér Attilához járunk a zalaegerszegi maganrendelesre és ha műtét kell, akkor Nagykanizsán műti. Férjem nagyon megjárta a zalaegerszegi fül-orr-gégészeten, így csak végszukseg esetén vinnénk a fiunk oda és csak Wahbi doktorhoz.
2017. máj. 22. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ezek szerint Szegedi Adriennről sincs jó vélemény?
2017. máj. 22. 13:40
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ahhoz a nőhöz ne vidd.

Igaz nekem nagy lányom van 14 éves, nagyon fél az orvosoktól. Houzá mentünk magán úton mert havi szinten tüsszös mandula gyulladása volt. Kimosta a fülét de mondtam a lanyom fél de jó durván csinálta neki, a fülét is megrángatta elsírta magát.

Ezek után leszidta.. na itt távoztunk soha többé vissza sem mentünk..


Fehér doktor úr műtötte meg, nagyon rendes többször is beszélgetett a lányommal műtét előtt és után. Egy doboz epres fagyi volt a jutalma tőle mert bátor volt :) Kedves volt, segítőkész.

2017. máj. 22. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Férjemnek van vele rossz tapasztalata. Elment hozza. Elmondta mi a panasza, doktornő megvizsgálta, nem látott semmi kórosat. Férjem kötötte az ebet a karóhoz, hogy biztos gond van. Rettenetesen fajták a mandulái, gennydarabok jönnek fel neki. Mióta a mandulái megduzzadtak, azóta szörnyű bőrpanaszai vannak (elszakadt a bőre itt-ott, mindenhol kiszáradt, sok helyen vérzett) és fáj a keze, nyaka, lába. Doktornő közölte, hogy beképzeli a tüneteket, a túlsúlya miatt vannak a problémák. Mi tudtuk, hogy nem ez a baj, én láttam laikusként, hogy lyukacsos a mandulaja, gennyes és érezni lehetett, hogy büdös. Elmentünk Fehér Attilához, azt mondta sürgős műtét, egy hét múlva kint volt a mandula. Lebénulhatott volna átmenetileg, olyan ízületi gyulladást okozhatott volna a gocos mandula. Műtét után eltűntek a bőrpanaszok, ízületi fájdalmak.
2017. máj. 22. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Végül Dr. Aglan Wahbi mellett döntöttünk, remélem helyesen.
2017. máj. 22. 15:31
 6/6 anonim ***** válasza:
Zegen vagyok nővér, bár nem a gégészeten. Fehér Attila.
2017. máj. 22. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!