Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Gyerekek mellett szexuális élet?

Gyerekek mellett szexuális élet?

Figyelt kérdés

Igazából arról szeretnék csak érdeklődni, hogy hány éves kortól várható, hogy elkezdenek gyanakodni arra, hogy anya meg apa nem csak együtt alszik?

Főleg, ha kicsit nyitottabb a szexuális életük?


2017. máj. 25. 19:47
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
83%

Mit jelent, hogy nyitottabb a szexuális életük?


Szerintem ez abszolút gyerekfüggő.

2017. máj. 25. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
95%

A gyerekek meg a szex térben és idöben elkülönítendö.

Azaz úgy kell(ene) szexelni, hogy a gyerek ne legyen egy szobában veletek, és ne is hallja, lássa, amit csináltok.

2017. máj. 25. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
66%

A 2-es vagyok, és aki lepontozta a válaszomat, az meg tudná indokolni, mi a kifogása az ellen, amit írtam?

Mert lepontozni ugyan egyszerü, de azért legyen már az illetöben annyi gerinc, hogy kifejti a saját véleményét is!

2017. máj. 25. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
11%

Köszönöm a válaszokat.

Én nem pontoztalak le, de szerintem az lehetett a baj, hogy nyilvánvaló dolgot írtál, legalábbis remélem, hogy ez volt a baj.

Az rendben van, hogy ha már járnak akkor várható, hogy betoppannak, de ezt mi megoldottuk, így azon nem kell aggódni.

A többit privátban fejteném ki és lehetőleg csak olyan válaszolók írjanak, akiknek nem merül ki a szexuális életük a misszionárius pózban.

Köszönöm.

2017. máj. 25. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
55%
Mi az hogy nyitottabb?? Van időnkènt harmadik is??
2017. máj. 25. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
80%
te, kérdező, elég hiteltelenné teszi ám a kérdésedet, hogy közben nicket váltogatsz...
2017. máj. 25. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
80%
A 4-es válasz az mi? A kérdező? Vagy ki?
2017. máj. 25. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
37%
Igen, bebukott!! ☺️
2017. máj. 25. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
42%

Mi bukott be?:-D

Feltettem egy egyszerű kérdést.

Valóban két felhasználóm van, ha ez lebukás, akkor legyen.

2017. máj. 25. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
30%
Mert kettő nyilván azért van, hogy feltegyél egy kérdést, majd magaddal beszélgetve provokálj.
2017. máj. 25. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!