Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ti is szoktatok így járni...

Ti is szoktatok így járni baba vagy kisgyerek mellett?

Figyelt kérdés

Már egy ideje feltűnt, de most már látványos.

Szóval arról van szó, hogy van egy 3 és egy 5 évesem, és egyre gyakrabban előfordul, hogy elfelejtek mellettük enni. Egyszerűen elfelejtem. Amikor éhes lennék akkor sokszor van, hogy nincsen rá lehetőségem, aztán meg elmúlik az éhségérzet és azzal el is felejtem, hogy nem ettem. Ma például fél kettőkor jutott eszembe, hogy egy fél banánt ettem és egy sovány joghurtot. De ez egyre gyakrabban előfordul. Este megfogadom, hogy figyelek rá másnap, de aztán kezdődik reggel az őrület és elfelejtem. 1 hónapja értem el azt a súlyt, amivel teherbe estem az elsővel. De most már konkrétan kevesebb vagyok, mint a gyerekek előtt és eléggé látszik, negatív értelemben.


Tudom, hogy változtatni kell és próbálok is. A kérdésem csak annyi lenne, hogy más szokott-e így járni a gyerek mellett.



2017. máj. 25. 22:06
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
95%
Soha életemben nem jártam így, és irigy vagyok. :D
2017. máj. 25. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
94%
Nem jartam igy mert mi egyutt eszunk ilyen koru gyerekekkel. Korbeuljuk az asztalt es eszunk.
2017. máj. 25. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
77%
Néha megesik, de nekem muszáj ennem, különben nem tudom őket rendesen ellátni. Így amikor esznek, én is eszem velük. Egy családnak egyébként is együtt kell lennie étkezésekkor szerintem.
2017. máj. 25. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
68%
Bárcsak néha így jarnék...
2017. máj. 25. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
68%

Sajnos soha :))

Ha éhes vagyok eszek.

2017. máj. 25. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
66%
Hát ja. Igaz én nem fogytam, hanem stagnált a súlyom de nagyon lelaasult az anyagcserém sok sok problémát okozva. Muszáj odafigyelnem, nekem életminőséget rontó állapot lett belőle hasi görcsökkel, étvágytalansággal, levertséggel. Napi 2x ettem, egyszer dél körül-után, meg este. Egy végigszenvedett délután alatt elhatároztam magam és azóta sose felejtek el enni, még 5 étkezésem lett és sokkal jobban is érzem magam. Másfél éves a gyerek.
2017. máj. 25. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
39%

Amúgy nálam éhségérzet se volt.

6-os

2017. máj. 25. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
66%

én minden nap fél2körül eszek először, aztán 7 körül másodszor és annyi, pedig csak egy 8 hósom van :D

Amúgy rajtam nem látszik meg sajnos a kevés evés, bár kevesebb vagyok mint mikor teherbeestem, de még mindkg 85kg a 160cm-hez :(


Amúgy régebben mikor dolgoztam, akkor velem is előfordult, hogy kimentem területre és mikor fél4kor beestem az irodába ott vigyorgott az ebédem a hűtőben... (reggelizni nem szoktam, mert rosszul leszek ha felkelés után eszem). Terhesség alatt is előfordult volna, de mindig jött valamelyik kollega egy vajaskiflivel vagy croassannal, hogy most ezt megeszem addig nem csinálok semmit :D

2017. máj. 25. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
78%

Nekem a gyerekek előtt is volt ilyen, mikor megszületett az első nem elfelejtettem, hanem rendszeresen időm nem volt rá :/ sokszor du 5-kor ettem először mikor a párom hazaért..

Inkább olyan van ritkán hogy a gyerekeknek felejtek el időben enni adni.. Nem szólnak hogy éhesek, én meg nem mindig érzem az időt :S

2017. máj. 25. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
73%
Mi egyutt eszunk a ket evesemmel, ti miert nem ?
2017. máj. 25. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!