Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 26 fokban nyitott ablaknal...

26 fokban nyitott ablaknal ejjelre tulzas az egyszal pelenka egy ketevesnek? Izzad egy ujjatlan poloban.

Figyelt kérdés
2017. jún. 4. 20:44
 1/10 anonim ***** válasza:
61%
Ha pólóban izzad, akkor miért ne?
2017. jún. 4. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
64%
Én azért betakarnám valami nagyon vékony takaróval, az mégsem tapad rá annyira. Egyébként csodálkozom, az enyém 26 fokban simán elalszik kezes-lábas pizsamában + vékony takaró.
2017. jún. 4. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Hat en sem ertem... ma delutan pelenkaban aludt es jo volt neki. De ejszakara nem mertem volna mert azert hul a testho... de most levetkoztettem mert mar eg oraja nem tud elaludni.
2017. jún. 4. 20:52
 4/10 A kérdező kommentje:
Takaronak semmi eselye...
2017. jún. 4. 20:59
 5/10 anonim ***** válasza:
62%
Én is betakarózom éjszaka. Az én lányom csak elalvás után izzad. Próbáld esetleg hagyni egy órát és utána betakarni.
2017. jún. 4. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
61%
Ma éjszaka leesik egy kicsit a hőmérséklet, nálunk 16 lesz a minimum. Ilyenkor adnék rá pizsamát, de egyébként nem, főleg ha izzad. Vagy betakarnám, egy kétéves már ki tud talarózni ha sok neki.
2017. jún. 4. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
47%
A baj az, hogy nincs egesz ejjel 26 fok. Egyszercsak elkezd esni es arra ebredek felnottkent is, hogy fazom, rovid pizsamaban! Igy lehet legjobban megfazni.
2017. jún. 4. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
89%

Nem túlzás. Majd később becsukod az ablakot és betakarod.


Nálunk egy szál bodyban van 24 fokban. Jersey hálózsákban kezdtem altatni, de folyt róla a víz.

Bodyt lecseréltem, hálózsákot nem adtam vissza, és most már durmol.

Még 1 órát fent vagyunk és utána zárom, takarom.

2017. jún. 4. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
En 2 evesm csak pelenkaban alszik, de azrt betakarom egy textil pelussal. Nem tarva nyitott ablaknal alszunk, csak bukora van nyitva.
2017. jún. 4. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Itt nem esik a szoba homerseklete. Es hiaba takarom be, nem sokkal

kesobb lerugja. Mindenesetre majd megnezem lefekves elott. Koszi!

2017. jún. 4. 22:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!