Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kisgyerekes anyukák, akiknek...

Kisgyerekes anyukák, akiknek a gyerekei mostanában játszottak buborékfújóval, tapasztalatok Ti is ilyet?

Figyelt kérdés
Foltosak lesznek tőle a gyerekruhák, de ki se jön több mosás után sem. Más is járt így? Mert már vagy 7 db poló és nadrágja lett emiatt itthoni és alig tudtam rájönni mitől lett foltos, mert csak mosás után látszik.
2017. jún. 4. 22:15
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Barna foltok...
2017. jún. 4. 22:15
 2/12 anonim ***** válasza:
73%

Biztos vagy benne,hogy a buborékfújótól olyan?

Abba semmi nincs,csak szappanos víz gyakorlatilag..

Szerintem más lesz a ludas...

2017. jún. 4. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
76%
A spéci, kesztyűvel vagy zoknival árult buborék fújó ilyen, az nekem a kezemet is marja. A normál buborék fújó nem ilyen.
2017. jún. 4. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
18%
ne domestost önts bele hanem szappant
2017. jún. 4. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Honnan vwn a buborék fújó?

Mi a Kikben vesszük ilyet nem tapasztaltam.

2017. jún. 5. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Én nem ,nekünk buborék kardunk van és semmi gond nincs vele se ruhákal,nem lesz foltos töle .
2017. jún. 5. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Basszus ha nem irod ki a kerdest nem jovok ra. Igen az lesz a bunos. Nagyitol kaptuk a buborekfujot majd megkerdezem hil vettem. Ami rajtam es a kislanyomon volt ruha mosas utan tele lett barna foltokkal de a tobbi ruha nem
2017. jún. 5. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
55%
A buborékfújó kardon, amit legutóbb vettem fel volt tüntetve, hogy "ruhán ki nem mosható foltot hagy" ... szóval igen. Sajnos már csak otthon vettem észre, nem is gondoltam, hogy foltot okozhat. :(
2017. jún. 5. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Utolsó előtti válaszoló én is így jártam. Kellett egy hónap meg egy pár foltos ruha mire rájöttem hogy mitől van. MI a spárban vettük a buborékfújót. Már azt hittem a mosógépnek van baja, de furcsa volt hogy csak a kislányom ruhája lett foltos. És azon agyaltam egyfolytában hogy mit csinált ő amit mi nem, és az a buborékfújó volt.
2017. jún. 5. 22:53
 10/12 anonim válasza:
Én már 10 éve tudom ezt, és hirdetem is, de mindenki hülyének nézett. Minden bolti buborékfújó foltot hagy, és csak mosás után jön elő!!! Sokan nem is kötik már az akár hetekkel azelőtti történéshez. Gyümölcsfoltra gyanakodnak stb...A gyereknek már csak rossz ruhában engedem, vagy nyáron a strandon. Sajnos most erdei iskolában feladatba kapták... ma mostam...a kedvenc pólójának annyi. Sírt is. Semmivel nem jön ki.
2019. szept. 30. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!