Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mekkora méretű az óvodai...

Mekkora méretű az óvodai törölköző és az ovis zsák?

Figyelt kérdés
Ti hol vettétek meg?

2017. jún. 9. 20:21
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Amekkorát veszel. Én zsákot a Brendonban, törölközőt a Tescoban vettem.
2017. jún. 9. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Törölköző olyan kéztörlő méretű, kb. 20x30 cm. Kínaiban vagy még ezer helyen kapható. Ovis zsák 40x50 cm, százforintos bolt.
2017. jún. 9. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk az ovis törülköző kis méretű kéztörlő törülköző, az ovi biztosítja, heti kétszer cserélik és tesznek ki tisztát. Az ovis zsák pedig olyan felnőtt felsőtest méretű (nem tudom máshogyan megfogalmazni), vállfán lóg, elöl nagy zsebekkel (az ovis zsák nem igazi zsák, nem olyan, mint egy tornazsák. Ha ezt tudod, akkor elnézést, nem akarlak kioktatni😃)
2017. jún. 9. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ja, és a házunk aljában található vegyesben vettem.
2017. jún. 9. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ovis zsákból többféle méret létezik! Nemrég felújítás volt, és olyan kicsi szekrényeket kaptunk, hogy az eredeti vállfás zsák nem fér bele, így venni kellett egy kisebbet, és azt is vállfa nélkül tudtam csak betuszkolni. Kérdezz rá az oviban, mekkora helyetek lesz!
2017. jún. 9. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat 😊
2017. jún. 9. 21:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!