Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ovis jel! Mekkora legyen a...

Ovis jel! Mekkora legyen a mérete? Kb hány db szükséges belőle?

Figyelt kérdés

15x15mm vagy 20x20mm lenne a jobb?

Nézem neten a vasalható jeleket csak nem tudom h mekkora méretű lenne a jó :)



2017. jún. 13. 09:20
 1/10 anonim ***** válasza:
96%
szerintem ez teljesen mindegy. akár te magad is berajzolhatod alkoholos tollal.a lényeg csak annyi hogy mindenbe benne legyen
2017. jún. 13. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Oké, köszönöm a normális választ :)

Akkor mindegy a mérete 😊

2017. jún. 13. 09:41
 3/10 anonim ***** válasza:
13%

Mikor megy már ki a divatból ez a hülyeség, hogy a szülőket túráztatják? A ruhába monogramm, de szerintem az sem szükséges, vagy név a cimkére.


Jel helyett meg a gyerek fényképét kirakni és kész. Értem én, hogy 1967-ben ezt nem lehetett megoldani, de 2017-ben haladni kellene a korral ...

2017. jún. 13. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
81%

a monogram hülyeség,mert a gyerek nem tud olvasni..azért kell a jel mert az könnyebben megjegyzi.nem csak a sajátját hanem a másikét is.pl ha hozzá kerül egy ruha darab akkor ha látja benne az alma jelet akkor tudja hogy kié,és hova rakja vissza.

Nálunk még elsőbe is jelet kérnek mindenre/mindenbe

2017. jún. 13. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
87%

Olyan cuki volt egyszer a fiam,amikor sorolta friss ovisként a barátait: Adli, Málk, Malci és Házikó... :D

Első gyerekesként minden ruhába belerajzoltam filccel a lányom jelét. Még az alvós plüssbe is. Most a 3. gyerekem ovis, soha nem tűnt el semmi, és max a télikabátjában van benne a jele, mert abból volt több egyforma a fogason. Az ágyneműbe írtuk még bele, de szerintem mostanra már a dadus minta alapján megismeri, melyik kié.

2017. jún. 13. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
95%

én vettem vasalósat és matricát is egy egész csomaggal, aztán végül csak a poharára és ernyőjére került matrica, minden másra alkoholos folccel rajzoltam fel. azóta is ott hánykolódik valahol a méregdrága pöttyöslabda-csomag.


mibe akarod tenni? ovis zsákra kell, lepedőre, másra nem nagyon, ezekre elég rajzolni... gondolom nem vasalsz minden egyes ruhájába jelet, szóval bőven elég a toll.

2017. jún. 13. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
77%

Én is gondolkodtam annó, hogy vegyek e. Kb. 100 darab kellett volna. Nem költöttem rá, így azzal a problémával szembesültem, hogy szinte semmibe nem tudom beletajzolni a jelet, mert nincs cimke, sötét az anyag stb.

Semmibe nem írtam jelet. Jelzem, a többi szülő sem.

2 év alatt, még egy zokninak se kélt lába, semmi nem tűnt el.

Ha egy ruhadarabnak nincs gazdája, kiteszik a radiátorra, és a gazdája elviszi. Ennyi.

2017. jún. 13. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Mi az úristenre kell 100 darab? :O Az ágyneműjét, zsákját úgyis felismeri a gyerek, a kabátot a zsák mellé akasztja, legfeljebb a fogmosópoharára kell egy matrica (arról meg lejön).
2017. jún. 13. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
24%

#4

Nem, nem tud olvasni, de bármilyen piktogrammot meg tud jelezni. A világ számtalan országában nincs ez a szockó szokás, hogy dolgoztatják a nőket, mert nem feltételezik, hogy ráérnek vasalni/hímezgetni. Érdekes, de ott sem tűnnek el a gyerekek ruhái. Döbbenetes, nem igaz?

2017. jún. 13. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Azert egy 3-5 evesnek sokkal egyszerűbb megjegyezni egy format mint monogrammot.

Amugy meg nem kell ez miatt megdolgoztatni az anyukakat sem. Az ovodai cuccokba berajzolni es kész.

Nagyon sok az egyforma benticipő/ ruhák stb ami miatt igenis segitség az óvónőknek ha ők is es a gyerekek is rögtön látják hogy melyik kié.

2017. jún. 13. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!