Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2 éves kicsinyetek szobatiszta...

2 éves kicsinyetek szobatiszta már? Illetve mutat felé valami érdeklődést?

Figyelt kérdés
1-én lesz 2 éves a fiam,3 hónapja teljesen szobatiszta volt már,hetekig baleset se volt,ha elmentünk se kellett rá pelus,álmában is felébredt h pisi lesz,aztán jött a szopiról valo leszokás,minden gond nélkül ment,nem is sírt,max egy két éjjel volt pityergés,viszont azóta pisinél nem hajlandó szólni,simán becsurog.Kaki ugyan úgy megy,de már ott tartunk,h teljesen vissza szokott a pelushoz,minden szívbaj nélkül bepisil.Nem tudom mit tudnék kezdeni ezzel a helyzettel,hogyan tudnám rávenni,higy ismét menjen a dolog. :(
2017. jún. 16. 14:51
 1/3 anonim ***** válasza:
2 evesen kezdtuk a szobatisztasagra szoktatast, nyar volt, akkor egyszerubb. Teljesen szobatisztava kb. 26-27 honapos korara valt,
2017. jún. 16. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

3,5 éves a lányom.

Ovira már teljesen szobatiszta volt (oktoberben toltotte a 3-at). Téltol en is a bepisiléssel kuzdok vele. Egyszeruen nem érdekli, ha bepisil. Akár oviban, akár otthon. 2 évesen nem aggódnék.

A doktornonk azt mondta, hogy 5 éves korig teljesen természetes ha bepisil.

2017. jún. 16. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Engem is azért bisszant,mert eddig semmi probléma nem volt,és nem hiszem,hogy ha ment minden gond nélkül,akkor most az érettséggel lenne a baj. :( Mert egyébként annyira értelmes fiú,folyékonyan beszél,ragokat használ,mindent megcsinál amit mondok neki,igaz borzasztó akaratos,makacs gyermek.Nrm tudom ki lehet a probléma.Orvosnak említettem,nézett egy pisit neki,hogy esetleg nem az e a gond,hogy van benne valami baci,ami miatt fáj neki,azért nem akar szólni,de hála istennek teljesen rendben volt vele minden,de aztán az orvos részéről le is zárta a dolgot. :/
2017. jún. 16. 15:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!