Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ti hogy kezelitek ha a 4 éves...

Ti hogy kezelitek ha a 4 éves kislányotok hisztizik?

Figyelt kérdés
Elsősorban apukák véleménye érdekel,de anyukák válaszát is várom.

2017. jún. 17. 13:22
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Termeszetesen elvagom ahogy csak lehet. Leterdelek hozza es halkan, nyugodtan elkezdtem magyarazni hogy csunyan viselkedik es ezzel nem er el semmit. Ha ez sem hat, akkor bemegy szepen a szobajaba lecsucsulni az agyara es addig nem jon ki amig nem higgad le. Hat erre a B tervre eddig osszesen tan 2-szer kerult sor, akkos is par perc utan abbahagyta a hisztit.

Kisfiu egyebkent de tokmindegy milyen nemu, a hiszti az hiszti.

2017. jún. 17. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
29%
Én figyelmen kívül hagyom, akkor egy idő után abbahagyja. Feleségem általában szidalmazza és/vagy felpofozza.
2017. jún. 17. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Rászólok, először még nyugodtan, aztán felemeltebb hangon.


Nem kiabálok, csak a tudtára adom, hogy ez nem megfelelő viselkedés.

ÁLtaláben használ, ha mégsem, akkor beküldöm a szobájába, míg nem nyugszik le.

2017. jún. 18. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

2-es, és hagyod, hogy üsse a gyereked?

Az én feleségem megtehetné maximum egyszer, aztán tőlem is megkapná a párját.


Az, hogy elcsattan egy pofon, jó, nem tragédia, de hogy rendszeresen! verje a gyerekét mindenféle retorzió nélkül, az gáz.

Bezzeg, ha te mint férfi ütnéd meg mindig ilyenkor, egy utolsó szmétláda lennél.

A feleségedet miért nem rángatod meg?!

2017. jún. 18. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%

"2-es, és hagyod, hogy üsse a gyereked?

Az én feleségem megtehetné maximum egyszer, aztán tőlem is megkapná a párját."


Azért leállíthatnád magad. Nem fakanállal meg nadrágszíjjal veri, fél óra és nyoma sincs, hogy megütötte. Én sem tartom a legjobb módszernek, de tudtommal még egyetlen gyerek sem halt bele abba, hogy kapott két nagyobb sallert. Egyébként szeretjük, mindent megadunk neki, de a feleségem sokszor stresszes sajnos, és őt amúgy is sokkal durvábban fegyelmezték gyerekkorában, mint ő a lányunkat.

2017. jún. 18. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én általában figyelmen kívül hagyom, ha nincs közönség, nem is olyan érdekes az egész. :)


OFF

Kedves 2-es válaszoló apuka! Jó a módszered, ez nálam is beválik, de ha ez nálatok is működik, miért nem próbálod rávenni a feleségedet, hogy ő is próbálja így? Nem bántani akarlak titeket, de az nem normális dolog, hogy egy négy évest megpofoz! Vagy egy akármennyi évest... A hiszti, dackorszak a normális személyiségfejlődéshez fontos, és az is, hogy a gyerek megtanulja kezelni az indulatait. Láthatod, hogy a feleséged sem tanulta meg, itt a példa. Apukám soha nem vert engem, mert gyerekkorában mindig verték, és felfogta agyilag, hogy milyen károkat okozna vele. Ha te ilyen értelmesen tudod kezelni a dolgot, miért nem próbálod rávenni a feleséged, hogy a módszeredet kövesse?! Főleg, hogy működik is. Azért vagytok család, hogy közösen oldjátok meg. Köszönöm, ha elolvastad.

2017. jún. 20. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!