Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Különleges az 5 éves fiam...

Különleges az 5 éves fiam természete?

Figyelt kérdés

Nem vagyok elfogult és szerintem semmi különös,de vannak jelek.Nincs tapasztalatom más gyerekekkel. Írok 1-2 dolgot.

-Nagy fiam mondja neki,hogy utállak! Ő erre nyugodt hangnemben mondja,hogy nem baj! Én szeretlek.(Ez a csúcs nálam)

-Mondom fiamnak,ha nagy leszel veszel szép zöld (fiam kedvenc színe) ruhát a barátnődnek? válsz: Nem rózsaszínűt,mert Rebeka azt szereti.

-Oviban: barátjának szól,hogy: Jössz játszani a golyós játékkal?Én nézem,ahogy játszol.

-Boltban úgy vásárol,hogy nézi ki mit szeret és azt pakolgatná a kosárba.

-mindig úgy játszik,akivel éppen játszik.Barátnőjével pónizik.Kisfiúkkal rosszalkodik.

-Egyik csoport társa kimászott a kerítésen.Ő szaladt szólni az óvónőnek.

-Ha megy valahova rögtön beilleszkedik.pl iskola fiú öltöző.Rögtön bandázott.

-Este feszíteni kell a lábát és merevítőt tenni rá.Szólt apukájának,hogy úgy masszírozza,hogy fájjon,mert úgy kell.

-Az oviban van egy opponáló kislány.Senki nem játszik vele,csak ő. kb 300 gyerek jár az oviba.Az anyukája mondta,hogy nem tud játszani senkivel a kislány.


Most ennyi jutott eszembe.



2017. júl. 8. 12:00
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem semmi extra különleges nincs benne. Mindenkinek más a természete. A fiad meg ilyen.
2017. júl. 8. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
63%
Nem gondolom különlegesnek, inkább úgy fogalmaznék, hogy szerencsés eset.
2017. júl. 8. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
62%
Igen a fiad,a jövőbe látó csoda gyermek.
2017. júl. 8. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
76%
semmi különleges nincs benne. vagy már az a különleges, ha nem problémás a gyerek??
2017. júl. 8. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
65%
nem
2017. júl. 8. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm.Én is így gondoltam,de kicsit reméltem,hogy van valami kis plusz :) .
2017. júl. 8. 12:25
 7/21 anonim ***** válasza:
82%
Hat nagyon jo a termeszete, ez mindenkepp pozitiv (plusz)
2017. júl. 8. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
80%
Szerencsés vagy, nagyon jó természetű a kissrác. Remélem, ilyen is marad, szüksége van a világnak rendes emberekre.
2017. júl. 8. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
78%

En kisfiam is ilyen. Mindenki mondja ra hogy milyen "puha" termeszete van. A bevasarlos, baratkozos, stb. peldak elofordultak tobbszor is. Sot, volt oviban egy vad hulyegyerek aki mindig piszkalta, a fiam meg kozolte velem, hogy ne mondjam el a fiu anyukajanak mert sajnalna a fiut ha az anyukaja leszidna.......en ekkor kifejezetten rosszul ereztem magam mert rogton arra gondoltam, mar-mar tul figyelmes es feltettem, nehogy olyan tipus legyen nagyobb koraban, akin atgazolnak.

Mar 7 eves, szerencsere megvedi magat ha kell (csakis szavakkal), de ugyanolyan szelid. Az ovono mondta, o az egyetlen "eroszakmentes" kisfiu a csoportban.



Szoval van ilyen, mindenkinek mas a termeszete, nem gondolom hogy erzelmi zseni, inkabb csak nagyon szelid.

2017. júl. 8. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
79%
Normális kedves és aranyos kisgyerek. Ez mindenképpen plusz. A legtöbb ember csak megjátssza a kedvességet.
2017. júl. 8. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!