Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Az úszópelenkát hogy szokás...

Az úszópelenkát hogy szokás cserélni?

Figyelt kérdés

Ha kint vagyunk a parton és a gyerek 5 percenkét berohan a vízbe, majd folytatja a homokvárat, akkor 5 percenként csere?


Vagy hogy kell ezt elképzelni?


Nyilván nem egészséges vizes pelenkában hagyni, s gondolom ez a fajta a 40 fokban se szárad meg pikkpakk, mint a sima fürdőruha.


1 hetes nyaralásra, napi 2-szer 2-3 óra fürdőzéssel vajon hány pelenka kellhet?



2017. júl. 14. 13:59
 1/5 anonim ***** válasza:

Amíg fürdötök (és nincs kaka), addig maradhat ugyanabban. Tehát ez a homokvárépítős dolog nálam ugyanabban a pelusban lenne. Amikor vége a pancsinak, akkor leveszed, adsz rá rendeset.

7 napra, napi 2x fürdésre én kb napi 3 pelussal számolnék.

2017. júl. 14. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem 2 éves a fiam, így nem rohangál egyedül a vízbe, de mi úgy csináljuk, hogy bent vagyunk a vízbe, és amikor kijövünk, akkor leveszem róla, mert fázós és tényleg nem szárad meg 40 fokban sem, és ráadok egy másikat, vagy egy fürdőnacit, agy egy fiúbugyit, hogy mégse legyen meztelen. Rendes pelust meg akkor kap, ha tudom, hogy egyáltalán nem megyünk vissza a vízbe.
2017. júl. 14. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ő még 2 sincs, tehát egyedül ő se fog, de ha mutat, hogy: be-be, majd ahogy beérünk: ki, akkor ugyanott vagyok. :) Első fürdőzés lesz, fogalmam sincs, hogy fog reagálni.
2017. júl. 14. 16:31
 4/5 anonim ***** válasza:

Gyerekfüggő. A lányom 3 éves, most indult be a szobatisztaság nála, de még nem teljesen megbízhatóan.

Vízbe úszópelenkában ment be.

Szokott szólni, ha fázik, így vártam, hogy mikor szól. Nem fázott, bár hideghez van szoktatva.


Tehát az egyéni hőtűrés, hőérzet is belejátszik.

2017. júl. 14. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
46%
Én két darab pelusos uszonadrágot vettem a másfél éves fiamnak. A pisit egyik pelus sem tartja benn, a kaki pedig általában reggel van, de ha mégis, akkor ez az uszonadrág megfogja. És kimoshato, relative hamar szárad. Használtunk babauszáson pelust, de nagyon megszivja magát és azzal a hatalmas csomaggal a lába között nehéz mozognia. Igazábol anyagilag is jobban megéri.
2017. júl. 14. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!