Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogyan tudtok minden napra...

Hogyan tudtok minden napra kellő energiát meriteni a nyári időszakban a többlet programokhoz?

Figyelt kérdés

Több jatszoterezes, kirándulás, strand....stb.


Ti nem vagytok faradtabbak mint egesz evben a szokasos napi rutinok mellett?


2017. júl. 15. 13:15
 1/6 anonim ***** válasza:

Sport. Eleinte jobban elfáradsz, de kb egy hét után egész nap energikusabb leszel.


Mellé nem árt egy vérvétel, olyan banális ok is okozhat fáradékonyságot, mint a vashiány.

2017. júl. 15. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én tökre élvezem hogy végre együtt lehetünj, sokkal több a közös program, engem ez feltölt.
2017. júl. 15. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Huh, akkor tuti velem van a gond.

Mar a reggel faradtan indul, es a nap igy er véget.

Szedek vitamint mellé próbálok egészségesen taplalkozni is, folyadekra is figyelek, sport az nincs( max. bicajozas, munkahoz nem gyerek mellett), mert...tudom kifogás de örülök igy is ha tulelem a napot.

2017. júl. 15. 15:20
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is élvezem a családi programokat. Ehhez nem kell plusz energia, épphogy ebből merítkezem, ezt várom, ennek örülök. Strandot leszámítva (de ahelyett máskor van színház stb) ezek nemcsak nyári programok nálunk.
2017. júl. 15. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Uh, akkor velem is gáz van..lelkileg nagyon élvezem, hogy együtt vagyunk, de du.ra érzem hogy végem van, estére kezem lábam remeg, szédülök a kimerültségtől, a meseolvasás közben minden második mondatnál ásítozom....

Mondjuk én relative 'öreg' vagyok, 43 éves, a lányunk 7....későn jött...én ennek tudom be...

sajnos én se sportolok, de munka és háztartás mellett képtelen vagyok...

2017. júl. 15. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én most kevesebbet alszok és sokkal több energiám van, mint télen, pedig a fiam most kimerítőbb, mint valaha. Szerintem az én hangulatomon sokat dob, hogy már korán világos van.
2017. júl. 15. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!