Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Miért nem akar a lányom az...

Miért nem akar a lányom az utcán pisilni?

Figyelt kérdés
Szobatiszta,3 éves.A játszótéren voltunk ma,láttam rajta,hogy táncikál,így kivittem a bokorhoz.De ott viszont nem pisilt.Gondolom nem értette,miért kell neki a bokorban pisilni,amikor otthon bilibe.Hazasiettem vele gyorsan,és a bilibe pisilt.De miért nem akart pisilni a bokorban?

2017. júl. 15. 17:23
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
68%
Azert, mert van esze...
2017. júl. 15. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
82%

Szégyenlős.

Én lányom sem pisil az utcán. Tudja, hogy wc-be kell, azt szokta meg. Mondjuk rá nagyon ritkán jön rá szerencsére, mert játszótér előtt pisilünk itthon, nincs messze, szóval nem gond.

2017. júl. 15. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
66%
Mert nem raktál alá bilit, így nem értette, hogy mit akarsz.
2017. júl. 15. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
62%
Ügyes!A szobatisztaság erről is szól,hogy vissza tudja tartani,amíg nem értek normális WC-hez és nem ott pisil,ahol éppen van.Egyébként igen proli szokás utcán vizelni és,ha az utcán pisilteted,akkor ezt szokja meg...
2017. júl. 15. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
4-esnek!Úgy látom félreérthetően fogalmaztam.Ha nem sietek vele haza,akkor bepisil.Proli szokás vagy nem,egy kisgyereknek simán el lehet nézni,ha néhanapján az utcán pisil.
2017. júl. 15. 17:31
 6/25 anonim ***** válasza:
56%
Úgy látszik, több esze van, mint neked.
2017. júl. 15. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Akik azt írják nincs eszem,annak van egyáltalán gyereke?Nem fordult velük elő,hogy az utcán kellet pisilniük?Nem?Nem?Majd meglátják a szobatisztaságnál,hogy nem mindig van idő WC-t keresni,mart addigra már kb 5* bepisil a gyerek...
2017. júl. 15. 17:57
 8/25 anonim ***** válasza:
41%

Abszolút értem a próblémát....az én lányom még 5 évesen is simán pisilt a fa tövébe, vagy bokorba, és nem érzett szégyent ez miatt...vmiért a kislányod szorong ez miatt szerintem, talán rajtad érzi, hogy kellemetlen a szitu, vagy a bölcsibe, oviba mondtak olyat hogy az okos nagylányok a wc-be, bilibe pisilnek...

Próbáld bíztatni, mosolyogni, hogy érezze ez nem gond..

A többi válaszolónak nincs gyereke vagy, minden órába felrohantok a játszóról a gyerekkel?? nem is értem..:O

2017. júl. 15. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
58%

:) nem kell foglalkozni mással.

Valszleg ugy lehet ahogy előttem irtak. Hogy szégyenlős vagy szorong. Ami nem is baj. Legalábbis az hogy szégyenlős az normalis. Azt kell megertetni vele, hogy ha nagyon kell es nincs wc akkor nincs mit tenni.. ott végezte el a bokorban, ott is el lehet bujni... de ha van wc es lehet választani, akkor a wcben a pisi helye. En sem mennek fel óránként.. Amúgy olyan szánalmas h. nincs tobb nyilvános wc ebben az országban. Itt a nagy játszótérnél szerencsére van.. Mas kérdés h gusztustalan es inkabb a cukrászdába megyek be fagyizassal egybekötött pisilesre.

2017. júl. 15. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
66%
Egyaltalan nem szoktam meg a lányom, természetesen ha városban voltunk akkor kerestünk nyilvános wc-t, de ha kirándultunk, vagy játszón voltunk, kb. 5 éves koráig engedtem, hogy ott elintézze a pisit...utána szépen leszokott róla...de mi prolik vagyunk..:P szrtem ez egy tök normális dolog, kisgyerektől elfogadható...
2017. júl. 15. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!