Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen módszerrel lehetne...

Milyen módszerrel lehetne könnyen elaltatni délután 3 éves gyermeket?

Figyelt kérdés
Három éves most a kislányom, kiskorában is nehéz volt altatni, de most szinte képtelenség, órákig tart, mindent próbálok, kedvesen, határozottan, de folyton kimászkál az ágyából, már nem tudom, mit csináljak.
2017. júl. 17. 15:20
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Az enyémeknél csak az működött, hogy korábban keltettem reggel, este meg később fektettem. Ha nem álmos, nem alszik.
2017. júl. 17. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Lehet nem igényli most a napközbeni alvást? Milyen lesz ha nem altatod?

Ha lefárasztod délelőtt akkor sem alszik?

Mikor kel reggel?

2017. júl. 17. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

4 éves fiam úgy alszik napközben, hogy melléfekszem.

Ha még így is izgága, akkor vagy énekelek, vagy fejből mesét mondok. De csak ha csukva a szeme.


És ha nem alszik a lányod napközben? Estére nagyon látszik rajta? Mert vannak kisebb alvásigényű gyerekek is.

2017. júl. 17. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Másnál sokkal gyorsabban elalszik, csak én küzdök vele. Látszik, hogy már álmos, nyafogósabb lesz.
2017. júl. 17. 16:08
 5/10 anonim ***** válasza:
12%
leteszed, hagyod, elalszik. Nekem fura az altatósdni, soha nem altattam.
2017. júl. 17. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Az én lányom ilyenkorra teljesen leszokott a nappali alvásról, kb. 2 éves kora küzdelem volt, órákig nem bírt elaludni, miután nem alszik este könnyen elalszik 8 körül és alszik reggel 8-ig (ha a kistesója fel nem kelti korábban). Nekünk így sokkal jobb, esetleg próbáljátok ki.
2017. júl. 17. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
72%
Hú, 5-ös, te tudod tutit. Nem is tudtam, hogy ez ilyen egyszerű! :)
2017. júl. 17. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
46%
7, szoktatás kérdése. Én tényleg nem altattam soha, nem hurcoltam, nem feküdtünk mellé. Egyszerűen tudomásul vettük, hogy nem várhatjuk el, hogy lefekszik, becsukja a szemét és alszik. HA játszott az ágyban, szórakoztatta magát, hagytuk. mi se alszunk el azonnal. Sajna a többség nem bírja elviselni, hogy a gyereke nem úgy működik, hogy azt csinálja, amit éppen elvár tőle.
2017. júl. 17. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
54%

Nem, szívem, gyerek kérdése.

Az enyémek aludtak délután, amíg igényelték. Utána nem, mert nem voltak fáradtak. Pedig hozzá voltak szoktatva a délutáni alváshoz, volt rendszer. De örülj neki, hogy a tiéd alszik.

2017. júl. 17. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

egy három évesnek kell a délutáni alvás.idegrendszeri,növekedési..stb számos oka van.ne hagyjátok el,nem véletlen az óvodai csendes pihenő sem.

én sosem altattam őket,de volt néhány hét,amikor problémás volt,ill egész piciként is a suttogó könyv módszerét alkalmaztam

volt,hogy százszor kisértem vissza,de ez minden nap csökkent-mindkét gyerekem magától alszik,és aludt el.

betegség esetén talán két-három alkalommal aludt velem

kislányom

légy határozott-és kitartó,és ne engedj

2017. júl. 18. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!