Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 4 éves gyerekeknek milyen...

4 éves gyerekeknek milyen gyerekülést vegyek?

Figyelt kérdés

Kb 17kg 105cm

Nem isofixes a kocsink sajnos.


Sok videót megnéztem már és annyira nem tetszenek ezek a 15-36kg gyerekülések, mármint biztonság szempontjából, mert nem lehet rögzíteni az üléshez :/


Szerintetek a 9-36kg-os gyerekülés még jó lehet neki? Mert ebben úgy fixen van a gyerkőc is meg az ülés is.


Vagy már 4 évesen ajánlott váltani a nagyobb ülésre? Amibe csak az autó biztonsági öve védi?!!



2017. júl. 22. 20:21
 1/2 anonim ***** válasza:
56%

Isofix nélkül is van nagyon sok biztonságos gyerekülés ebben a 15-36kg-os kategóriában. Mi mindig az ADAC tesztek alapján választottuk eddig ki a gyereküléseket. Itt tudod az elmúlt évek teszteredményeit megnézni.

[link]

Nem tudom, hogy tudsz-e valamennyire németül. Mindenesetre az "5) bis ca. 12 Jahre" részt nézd, ha a termék neve mellé nincs zárójelben odaírva hogy isofix akkor az nem isofixes. A fontos, hogy a "Sicherheit" oszlopban zöld jelzés legyen + jellel, mert ez utalarra mennyire jól teljesített a törésteszteken. Esetleg jegyzeteld ki ezek közül ami tetszik így kép alapján is és aztán menjetek el egy nagyobb szakboltba és nézzétek/próbáljátok ki gyerekkel együtt is.

2017. júl. 22. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Kisfiam 5 éves 106cm és 15kg. Kb egy éve van 9-36-os ülése, kényelmesen elfér benne, a fejtámla legalul van, szerintem sokáig jó lesz.
2017. júl. 22. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!