Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2 évesem nagyon bújós lett....

2 évesem nagyon bújós lett. Ez ugye csak átmenet?

Figyelt kérdés
Mielőtt bárki megbotránkozik, eddig is bújós volt. Apuka külföldön dolgozik, rengeteget vagyunk kettesbe, ezért általában mindig áthívom a bárátnőimet gyerekestül hogy játszanak amíg én elmosogatok, kitakarítok ilyesmi. Kb heti 3szor. Szoktuk így segíteni egymást van amikor mi megyünk, hogy a másik "magányos" anyuka is meg tudja csinálni a dolgát. Most beteg volt a Lánykám ezért nem mentünk, és nem is jöttek 5 napig. Addig nagyon igényelte hogy csak bújjunk, olvasgassunk, aludjon. Nagyon játszani sem akart. Ma átjöttek a kisbarátai, és totál elutasító volt, csak az ölembe ücsörgött, ha letettem addig sírt, míg valaki ölébe nem kucorodhatott. Jön a foga is. Szerintetek ez csak egy időszak, vagy átalakulhat így egy játszani imádó, barátkozós kicsi lány? Annyira imádtam ezeket a csajos, játszós programokat, de így hogy hívjam át őket mikor úgy érzem a kislányom nem élvezi??
2017. júl. 23. 00:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Miért is kéne ezen megbotránkozni? O_O
2017. júl. 23. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hogy egy anyát zavar ha bújós a gyereke. Mert nem zavarna, csak már kivonja magát mindenből. Jah és eddig gyakorlatilag teljesen önálló volt, most meg mindent csak úgy csinál meg ha megy vele anya is. Eddig ha játszott simán kiment bilizni csak akkor szólt ha végzett, most le kell csücsülnöm mellé, eddig trambulinoztak, medencéztek, labdáztak, motoroztak, most bármit csinál mondja hogy "anya is", és ha nem megyek akkor inkább az ölembe ücsörög.
2017. júl. 23. 00:36
 3/3 anonim ***** válasza:
Teljesen természetes, szeparációs szorongás második felvonása. :) Másfél-két éves kor körül jön elő.
2017. júl. 23. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!