Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mi a véleményetek a gyerekek...

Mi a véleményetek a gyerekek hangoskodásával kapcsolatban? Meddig és milyen szinten tartjátok elfogadhatónak?

Figyelt kérdés
Én a sajátjaimtól sem viselem jól a céltalan üvöltözést, fölösleges bömbölést 😀
2017. júl. 24. 10:37
 1/7 anonim ***** válasza:
60%
attól függ hol.. otthon kicsit türelmes vagyok-mert akkor csak engem zavar,és néha muszáj őket hagyni hangoskodni.de ha már túlzásba viszik akkor már szólok. másoknál már előbb rájuk szólok.
2017. júl. 24. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
60%
Attol fugg hol hangoskodnak... Pl a munkahelyemen amikor bejon az anyuka/nagyi a 2-3 gyerekkel es uvoltenek ugy h nem ertjuk egymast az ugyfelell bosszant. Otthon vagy mashol sokkal turelmesebben, jobban birom :)
2017. júl. 24. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
74%

Ritkán idegesít, de akkor eléggé. Ilyen például az, ha bent vagyunk és mondjuk a párom még pihen vagy a szüleimnél vagyunk és mondjuk apukám pihen. Ilyenkor nagyon. 3 és 5 évesek a gyerekeink. Nem az első pár hangos szó zavar, hanem ha elmondom nekik, hogy miért kellene csendben lenni, de akkor sem. Ilyen még az ha fáj a fejem.

Alapvetően az udvaron, játszótéren, boltban, sehol nem zavar (nyilván nem orvosnál, de oda szerencsére nem túl sokat járunk).

Még a házban sem zavar, ha mást sem zavar. Szerintem nekik erre szükségük olykor. Hiába tűnik céltalannak, nekik is van feszültségük, boldogságuk, amit így tudnak kiadni. Van, amikor bosszant, de általában nem.

2017. júl. 24. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
61%
Vannak helyenk, ahol nem szabad, mondjuk buszon, vagy bankban, vagy bevásárlásnál. Utcán, játszótéren, otthon viszont nálam belefér, kivéve, ha a fáj a fejem, telefonálok, vagy emailt írok.
2017. júl. 24. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
61%

Lehet kiabálni csak igen étterem vásárlás posta bank gyógyszertár orvosirendelo..... Az utcán sem örülnék neki viszont játszótér strand játszóház igen

Pl tegnap (vasárnap) 13:00-tol őrületes üvöltözés zajongás volt a lépcsőházban meg lent a ház előtt.na én akkor nagyon mérges voltam,mivel mi megebédeltünk és a Férjem és a Kisfiam is aludt már...

Na pl ilyenkor h hétvége ebéd után nem Örülök neki!

2017. júl. 24. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
60%
Én rászólok az enyémekre, ha túl hangosak. Az oviban megszokták, hogy túl akarják egymást kiabálni, a családban ez nekem borzasztó zavaró. A vinnyogást, bisítást, ordítást sem viselem jól. De azért valamennyire elviselem, ha játszanak, csak nem ész nélkül.
2017. júl. 24. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Azonnal rászólok.

Az oviban hangoskodik, rendben, de otthon én sem emelt hangon beszélek hozzá.

Nem tűröm, hogy ok nélkül bömböljön, meg üvöltözzön, azért pár perc széken ücsörgés jár.

2017. júl. 25. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!