Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szerintetek én reagálom ezt...

Szerintetek én reagálom ezt rosszul?

Figyelt kérdés
Adott hogy anyóssal elmentünk a gyerekekkel lángost enni mert megeheztek a gyerkőcök.Anyósomtól kérdeztem hogy kér-e ő is,a válasza nemleges volt..megvettem a gyerekeknek egy sima es egy tejfölös lángost.Láttam hogy az egyik gyereknek az üres lángosából letör 1 db-ot es a másiknak a tejfölösébe mártogatja úgy eszi....a gyerek szólt többször is hogy ne mártsa az övébe de nem zavartatta magát ugyanúgy csinálta még akkor is mikor nem figyelt....és szól nekem hogy egyek én is belölle mert sok ez nekik...mondtam nem,en meghagyom nekik...hozzáteszem nem kicsike gyerekekről van szó 6évesekről....jogosan éreztem ezt pofátlannak?Mikor kérdeztem h ő is kér -e de azt mondta h nem ,de azért beleeszik a unoka ételébe?
2017. júl. 25. 17:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
91%
Igaz nekünk még csk 5 éves a gyerekünk, de a közelében nincs, hogy egy egész lángost megegyen. Általában úgy vásárolunk, hogy számítunk rá, hogy az apja, vagy én fejezzük be az ételét, tehát van hogy azért nem kérek pl. én is fagyit, mert tudom, hogy neki a sajátja sok lesz. Viszont tény, hogy akkor szoktuk megenni, amikor ő már nem kéri.
2017. júl. 25. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
71%
Alapból nem ennék bele másnak a lángosába :) Pofátlan,persze,de most utólag mit tudsz vele csinálni ? :)
2017. júl. 25. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
66%
Szerintem igazad van. De azért ez miatt nem kell nagy balhét csapni. :)
2017. júl. 25. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Nem csaptam balhét abszolut,persze ha nem eszi meg mert tele van/sok neki ,akkor megeszem én de az más hogy amit meghagy azt eszem vagy hogy belerondítok a máséba.....vagy akkor is más ha a gyerek azt mondja együk ketten...csak érdekel hogy ti mint kìvülállók mit szóltok mert ez én úgy emlékszem gyerekkoromban nem volt
2017. júl. 25. 17:49
 5/14 anonim ***** válasza:
86%
Igen, pofátlan. De nem azért, mert evett belőle, biztos adott volna neki a gyerek, ha kér egy darabot, és vettél volna neli is, írtad. Szerintem a mártogatás volt a legdurvább. De miért nem szóltál?
2017. júl. 25. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Valahogy egyszerűen megdermedtem...szó szerint..soha nem gondoltam volna ezt róla nem az a baj hogy evett belölle,hanem hogy milyen módon.
2017. júl. 25. 18:00
 7/14 anonim ***** válasza:
59%

Igazad van. Én is utálom az ilyet,rettentő pofátlanság más ételébe beleenni, akkor is, ha gyerek. Aki meghagyja, odaadja, megkínál, az oké, de így nem.

Nekem az étvágyam is elmenne. Én még csak rá sem nézek más kajájára.

2017. júl. 25. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
56%

A belőle egy l és hosszú , bocs de ez nagyon zavart.

Nekem inkább az a durva, h a gyerek szólt h ne csinálja de lesza..ta és zabált tovább :o

2017. júl. 25. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
30%
*Hosszú ő
2017. júl. 25. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Igen tudom de telefonról írok ráadásul sietek is a pötyögéssel
2017. júl. 25. 18:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!