Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 3 éves gyereketek szülinapja...

3 éves gyereketek szülinapja hogy zajlott?

Figyelt kérdés

Mekkora ünneplés volt, és kik jöttek el? Mit kapott a gyerek a szüleitől és a vendégektől?

Minden érdekelne.



2017. júl. 26. 19:20
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Eljöttek a nagyszülők, keresztszülők és az ő gyerekeik, a nagynéni és a két nagybácsi


Nem volt nagy ünneplés, a kertben grilleztünk, emellé volt ugye a torta és jégkrém


ajándékok tőlünk: bicikli

keresztanyukától: az első doboz legója

keresztapukától: medence, plusz vizipisztoly

nagynéni: jegyek az állatkertbe

egyik nagybácsi és a családja: 10 órás játszóházbérlet

másik nagybácsi: felfújható focikapu focilabdával

a két nagyszülőpártól közösen kapott egy nagy trambulint


Evés után vízipisztoly csatáztunk

2017. júl. 26. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Aznap 11 körül elmentünk egy játszóházba, jött velünk a párom 2 legjobb barátja is (= "keresztapák"), mivel hétköznap volt senki nem volt ott rajtunk kívül úgyhogy mondhatjuk hogy mentem én és a gyerekek...

3 órás jegyünk volt, a végén alig bírtuk elhozni onnan (még sosem volt ilyen helyen mert felénk nincs, de youtubeon sok videot látott ilyenekről és folyton arról beszélt hogy oda akar menni). Hazafelé én felvettem a tortát, otthon kibontotta az ajándékot (bicikli - ezt szeretett volna), ment pár kört aztán vágtuk a tortát, gyors fürdés és alvás (a végén már nagyon fáradt volt úgyhogy volt ordítás...)

Másnap jöttek a párom szülei és a tesója (2-3 havonta találkozunk mert messze laknak), velük is tortázás, ajándékozás (már nem emkékszem miket kapott) és kb 1,5 óra múlva mentek is

Lány egyébként

2017. júl. 26. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
43%
Eljöttem a nagyszülők és a keresztszulok. 11-en voltunk. Sütiztünk, beszélgettünk. Nem volt sem ebéd, sem vacsora. Kettőkor jöttek és ötkor mentek. Utána pedig hármasban "buliztunk". Ettünk, ittunk, zenét hallgattunk, billiardoztunk. Rengeteg ajándékot kapott. Mindig többet kap mint amennyit kellene. De senkit nem akarunk megsérteni. Pl trambulin, mini bingo, egy közepes billiard asztal, horgászos játék, rugós foci, teke, duplok, memoria játékok, kisautók, autós versenypálya, puzzlek, könyvek. Ebben saját ajándék nincs, inkább eltettük karácsonyra, ez is túl sok volt.
2017. júl. 26. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
63%

Lejöttünk a dédiékhez mind, itt voltunk gyerekkel együtt 9en. Volt torta, lufik, ajándékok, éneklés. Futóbiciklit kapott, mozgó kutyát, meg egy rakás kisebb játékot, kirakókat, memóriát, sétáltatós lufit, ruhákat, okosnyuszit, rajzpadot, plüsst.


A kutya nyerte el a tetszését egyedül. Csak ő volt gyerek, minden körülötte forgott, úgy vettem észre, túl sok volt neki.

2017. júl. 26. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!