Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Tudtok videót linkelni konkrét...

Tudtok videót linkelni konkrét játékszerekről 1-7 évesek számára, amely videón játszanak a játékszerekkel?

Figyelt kérdés

A mai játékszerekről túl kevés a tapasztalatom, viszont gyermeknevelési tanulmányokat folytattam, és néha van lehetőségem sitterkedni is. A mai konkrét játékszerekről elég kevés a tapasztalatom.


Lehetőleg ne általános, közismert játékszereket mutassatok be videóról, mint pl futóbicikli, vagy lego, hanem kicsiknek való legót mint korosztály specifikust: a lego duplo állítólag ilyen.


Vagy pl kicsiknek való memóriajátékokról, ügyességi játékokról, konstrukciósakról stb., amelyeknek sajátos használati módja van. Az pl, hogy "kirakó/puzzle", túl általános, tudok a létezéséről. ;) De amely kifejezetten pl 3 évesnek való, vagy kifejezetten 7 éveseknek, külön-külön érdekel.


Korosztályhoz sorolnom nem probléma, ha már megismertem az adott játékszer lényegét.

Számomra tehát a konkrét játékszerek ismerete az, melyben egyelőre hiányt szenvedek.



2017. júl. 26. 22:13
 1/4 anonim ***** válasza:

Youtuberol hallottal ?

Miert varod el, hogy mi keresgessuk neked ??

2017. júl. 26. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Képzeld azért, mert keresgéltem, és eddig alig találtam. Sokan itt gyakorin meg se próbálják a keresést, na az a baj! Meg az ilyen kötözködők, mint te vagy.
2017. júl. 27. 14:11
 3/4 anonim ***** válasza:

Latom a tobbi valaszado

Is ugy velekedett, hogy segits magadon

2017. júl. 27. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A többi válaszoló is nehezen talál ilyet, hozzám hasonlóan. Nem véletlenül tettem fel a kérdést.
2017. júl. 28. 15:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!